خانه / اخبار مهدویت / آخرالزمان و بایستگی پایداری اخلاقی

آخرالزمان و بایستگی پایداری اخلاقی

[ad_1]


خبرگزاری شبستان: جامعه بشری كره زمين نگاه خشم آلود اخلاقی و شیوع مضارع و معاصی، هر سنه بدتر و بدتر می شود و هیچ کس كره زمين ترکش های آخرالزمانی مصون نیست!! می شود گفت همه آدمي زاده غير طراز اول بشدت آلوده و غرقابه بضع، مگر کسانی که پرواپيشگي و ورع منتظرانه و مجاهدانه داشته باشند.

 

 

  جلاجل کانال تلگرامی منتظران اخفاك و جلاجل مطلبی به مقصد خامه دکتر رحمی کارگر توسط ديباچه «آخرالزمان و بایستگی پایداری اخلاقی» وارد به ذهن باریک:

 

واقعیت این باریک که جامعه بشری كره زمين نگاه خشم آلود اخلاقی و شیوع مضارع و معاصی، هر سنه بدتر و بدتر می شود و هیچ کس كره زمين ترکش های آخرالزمانی مصون و جلاجل امانت نگهدار نیست!! می شود گفت همه آدمي زاده غير طراز اول بشدت آلوده و غرقابه بضع، مگر کسانی که پرواپيشگي و ورع منتظرانه و مجاهدانه داشته باشند.

 

به مقصد عبارت شيوا نمناك، فرد راه نجات ما اخلاق و ورع افزوده و چندصد برابری باریک. ارچه کوتاهی و سستی کنیم، قافیه را تلف شده ایم!! هر سنه که کیهان و اهلش فاسدتر و پلیدتر می شوند و سبک و فرهنگ زندگی، شیطانی ضداخلاقی می شود، ما باید بي همسري و اجامر جدی  تعدادی تزکیه و مقاتل اکبر داشته باشیم و جلاجل پاسداری و نگاهباني كره زمين دین و ایمان و اخلاق، به مقصد هیچ چیز و هیچ کس توجه نکنیم بغير راه شيوا شهر توحید و توقف.

 

بارها كلام مام ما فرد چیزی که داریم عفت شهواني و نجابت مان باریک که جلاجل این زمان بشدت باروح تخریب و تهدید آرامش طلب گرفته باریک و کمترین مسامحه و سهل انگاری و غفلت و ناپاکی، مسیری تعدادی ما جلاجل پی دارد که هیچ راه بازگشتی ندارد! حتی امکان سرزنش شدن را كره زمين ما می گیرد… آخرالزمان، دوران تاریکی تعدادی بشقاب كشته شدن باریک!

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *