خانه / خارجی / احمد Munira: زنی که چهره مقاومت تهمت

احمد Munira: زنی که چهره مقاومت تهمت

[ad_1]

M unira احمد نمایه ۳۲ ساله از ملکه، چهره مقاومت به دولت تهمت او تصویر توسط هزاران نفر از معترضان در روز شنبه راهپیمائی انبوه مخالفت با رئیس جمهور تازه انتخاب شده را تبدیل شده است.

تصویر حاميان آمریکایی پوشیده نگاه قابل توجه از تمرد و حجاب ساخته شده از ستاره و راه راه نشان می دهد، که توسط شپرد Fairey هنرمند برای او پرتره باراک اوباما که به پیام اصلی رئیس جمهور ۴۴ امید هستند شناخته شده است.

«مورد گفت ‘من آمریکایی هستم فقط به عنوان شما’ است» احمد گفت ولی پس از بازگشت به نیویورک از واشنگتن، جایی که او بخشی در شنبه مارس اعتراض بزرگ زمان. “من آمریکایی هستم من مسلمان هستم و من بسیار افتخار از هر دو.”

Fairey را کار است بخشی از گروه پروژه هماهنگ شده توسط بنیاد تقویت کننده تحت عنوان ما مردم. ارنستو Yerena و جسیکا Sabogal همچنین ویژگی های کار.

Munira Ahmed.

Munira Ahmed. عکس: Delphine Diallo

کمک های Fairey را در سبک بلوک ساده جوهر به عنوان او پرتره اوباما و پسر سیاه و سفید و لاتین همراه با شعار: “زنان عالی” و “دفاع از کرامت”. پرتره احمد، با این حال، بیشترین تاثیر فرهنگی را داشته است.

در پیاده روی در بسیاری از شهرهای بزرگ ایالات متحده روز شنبه پوستر تصویر برجسته شد. پرتره Fairey را نیز در صفحه کامل آگهی در روزنامه ها چند ملی از جمله نیویورک تایمز و واشنگتن پست در روز افتتاح خود را برجسته.

“افتخار چه نشان دهنده تصویر است”، گفت: احمد. “ضد نیست-هر چیزی. این در مورد شمول است. است گفت: “همانطور که شما هستید من آمریکایی هستم.” ”

در ماه مارس در واشنگتن گفت: احمد “کنگره یک آمد به من و گفت: او می دانست بلافاصله که زن در تصویر به من بود. من شگفت زده شد زیرا فرض کردم که مردم فکر می کنم کسی که تحت پوشش [with a hijab] بود و من واقعا نمی.

“یک گروه از دختران از من خواست که پوشش را متوقف کرده و من به آنها گفتم من هرگز.”

عکس است که Fairey برای خود پرتره است یک دهه قدیمی، گفت: احمد. آن است که توسط Ridwan ادهمی، نیویورک بر اساس عکاس است که همچنین از ملکه گرفته شده است. او و احمد به بورس نیویورک به سرودن شات، پیش بینی که نزدیکی به محل حملات تروریستی ۹/۱۱ نمادین تیزی را به پیام خود را اضافه کنید سفر کرد.

“عکس شده زندگی دوم و سوم” گفت: احمد عکاس آزاد سفر. “قبل از ویروسی واقعا چیز هنگامی که آن را در وبلاگ های مسلمان توسط مردم فکر آن نوشته شده بود نیمه سرد بود آن ویروسی رفت. در حال حاضر زندگی سوم است که راه بزرگتر از همیشه پیش بود گرفتن آن است.”

Fairey های پرتره و عکس ادهمی را در برخواهد داشت همین سوال: این چه معنی می شود مسلمان و آمریکایی زمانی که ایالات متحده در درگیری در بسیاری از کشورهای اسلامی درگیر?

“قصد بود، به ایجاد یک بیانیه قوی” ادهمی نگهبان گفت. “بنابراین ما آن را در زمین صفر برای بالا بردن حس کرده:”ما اینجا هستیم، مسلمان هستیم، ما نیویورکیها و تعلق داریم اینجا.””

به عنوان آن رخ می دهد، وی افزود تیزی بیشتر ممکن است دروغ در واقع است که متعلق به یک ساختمان با مغلوب ساختن پیشی جستن – ۴۰ وال استریت – دیده می شود در پس زمینه.

احمد بزرگ شد در جامائیکا کوئینز، نزدیک جایی که مغلوب ساختن پیشی جستن در شهرکهای جامائیکا دردار مطرح شد. پدر و مادر او مستقر در محله پس از خروج از بنگلادش در اواخر ۱۹۷۰s. Munira وجود آمد. اعضای خانواده نیز در میشیگان به حل و فصل.

احمد ادهمی باید هر دو شده کشیده و به موضوع هویت نژادی آمریکا و چالش های آن که در سال ۹/۱۱ ظاهر شده اند.

“وجود پس از که خیلی ناامید کننده در مورد بسیاری از مردم توافق با فصاحت و بلاغت است که این فرد، دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, انتخاب, احمد, اضافه کردن اجتناب که او عمدا در حال مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم روز جمعه گفت:”.

“این مایه تاسف است که هنوز هم وجود دارد که احساس آمریکا است در مورد به استثنای مردم منشاء متفاوت است. است که به من چه ارزش های اصلی آمریکا مورد نیست.

“بنابراین ایده [floated by Trump on the campaign trail] ممنوعیت مسلمانان یا رجیستری مسلمان پوچ است بسیاری از پیشرفت ملت این مکان به دلیل مهاجران طول می کشد. چه چیزی باعث این کشور بزرگ کثرت است. تنوع غبطه جهان است.”

ادهمی گفت او, او موضوع است احساس نیاز به افزایش احساسات ضد مسلمان در سال ۹/۱۱٫ او بحث انگیز در مورد جامعه مسلمان و پیامدهای حملات تروریستی گسل به عنوان یک مسلمان او گفته بودند که تجربه کرده است.

“بنابراین من شروع به کار با بسیاری از دیگر هنرمندان مسلمان است که ایجاد شد و کار است که نشان داده و به ما صحبت کرد که اتفاق می افتد به مسلمان”، او گفت.

هر بار مطرح سوال میهن اسلامی, ادهمی گفت، او تصویر دوستش اعلان مجدد نشود. با روشن کردن هر تصویر شد تعبیه شده، به اشتراک گذاشته شده و عمق دوباره نوشته شده. اواخر سال گذشته او را توسط بنیاد تقویت کننده نزدیک می شد.

مقوله، پروژه مردم ما، Fairey خاورمیانه چشم آن مهم است ایجاد تصاویر حمله کردند و محروم شده جوامع به ویژه بیش از مواضع تهمت برگزار شد که “به نظر من، ترس پراکنی و کاملا غیر آمریکایی،” گفته شد.

“زیرا آن افراد که آزادی دین اصل موسس ایالات متحده است و تاريخ استقبال مردم به ایالات متحده است که آزار مذهبی در خودشان مواجه اند وجود دارد یاد.” تصویر پرچم آمریکا حجاب بسیار قدرتمند “Fairey، گفت:”

A protester in Sydney, Australia holds a placard with images from the We The People project designed by Shepard Fairey.

A protester in Sydney, Australia, holds a placard with images from the We The People project designed by Shepard Fairey. عکس: دان Himbrechts/AAP

برای ادهمی تصویر او از احمد به سرخوردگی برخی از نشان میدهد. “من تصویر، و من بیش از نیاز به این بیانیه را بود: ‘آمریکا، من'” او گفت.

“من غمگين که مکالمه ادامه داشت. اما وقتی که آمد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این فصل انتخابات، متاسفانه، یک بار دیگر مربوطه و یک بار دیگر لازم بود.”

احمد گفت groundswell نژاد پرستی است که به همراه ظهور تهمت بود نه کور خود را به مراتب بدتر شرایط در جای دیگر, مثلا آزار و اذیت مسلمانان در میانمار.

“تا آنجا که من می توانید تمرکز بر روی همه چیز که اینجا در ایالات متحده, اتفاق می افتد” او گفت: “جهان بینی من کمی گسترده تر است. من می دانم که ما در حال رفتن را از طریق این.

“ما را از طریق دشوار شده است مسائل قبل از و [the march on Saturday] بود عهد به واقعیت که چیز نوميد از آنها نمایان نیست.”

تجربه مارس، او گفت، با او برای همیشه باقی خواهد بود. “احساس کردم دوست دارم. من احساس سرپرستی،،”او گفت. “آن رفتن به من در حالی که به هنگام حل و فصل گرد و غبار آن واقعا بدان.”

در بازگشت به نیویورک او چیزی است که او تا به حال سمت چپ پشت – و نه از حادثه در بر داشت.

“من به حال یک بلیط به افتتاح”، او گفت. “مردم بودند مانند: ‘اگر می خواهید آن را دارید می توانید.’ من دیگر چنین نکردم.

“آن در نشسته است در من کانتر آشپزخانه مانند ذخیره آب.”

زنان مارس در واشنگتن: “است که در سمت راست تاریخ خواهیم دید”

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *