خانه / خارجی / استرالیا روز با دختران در مانتو به سراسر کشور به نظر می رسد پس از مبارزات انتخاباتی $۱۳۰,۰۰۰

استرالیا روز با دختران در مانتو به سراسر کشور به نظر می رسد پس از مبارزات انتخاباتی $۱۳۰,۰۰۰

[ad_1]

crowdfunding یابی کمپین بیش از ۱۳۰,۰۰۰ $ عکس دو دختر جوان با پوشیدن روسری در مراسم روز ملی استرالیا در بیلبوردهای تبلیغاتی در سراسر کشور و وجوه مازاد را در حال حاضر رفتن به سازمان های بومی مطرح شده را افزایش می دهد. نجف آباد.

هفته گذشته عکس دو دختر – گرفته شده در جشن Docklands سال گذشته – حذف می شد بیلبورد آزادراه ملبورن پس از تهدید شرکت دریافت گفته بیلبورد. تصویر دو دختر جوان است – یکی از مجموعه عکس تبلیغات رویداد روز استرالیا نزدیک – شده بود ارسال شده به گروه سمت راست صفحه رسانه های اجتماعی و صدها متعصب نظرات و شکایات، باعث بسیاری از دختران در کارگردانی.

در پاسخ، نام کمپین crowdfunding یابی توسط لبه کمپین تبلیغاتی برای دختران عکس به پوستر و در مبارزات انتخاباتی استرالیا روز تجدید چاپ شود. پس از بیش از $۱۲۰،۰۰۰ کشته کمپین گسترش یافته، به راست ده ها تن از بیلبوردها در سراسر پایتخت استرالیا اهدا شده است.

Madigan دی مدیر خلاق در لبه کمپین گفت او شروع صندوق “مانند حرومزاده برنده شد زیرا او احساس می کنم” زمانی که عکس گرفته بود.

“مسافت عکس بسیاری از مردم از اقوام مختلف وجود دارد اما یکی از آنها را انتخاب کنید دو دختر مسلمان استرالیا است،” او گفت. “و اینها همان کسانی است که شکایت که مسلمانان را جذب نمی.

“نه تنها خوب است و مانند وجود – با هانسون و حتی مغلوب ساختن پیشی جستن – اجازه بیشتر برای مردم بیشتر آن را به تازگی احساس کاملاً نژادپرستانه. این فقط از فرصتی برای مبارزه در آن، چرا که من فکر می کنم بسیاری از گروه های نژادی این فکر می کنم بسیاری از آنها وجود دارد، که آنها اکثريت خاموش است.

“من حدس می زنم این است راه را برای مردم عادی می گویند”نه شما نه.””

Madigan گفت: او فکر کردم این صندوق حدود ۲۰،۰۰۰ $ جمع آوری ممکن است بیش از چند روز به اندازه کافی برای پرداخت هزینه برای یک بیلبورد اما پاسخ بزرگ رسیدن به میزان کمک مالی حدود ۱۰۰ دلار در دقیقه است.

“این ابتکار بزرگ است که باید به طور کامل پشتیبانی از آنجا که این نشان دهنده واقعی استرالیا روح است” نوشت: سازمان مسلمانان متحد استرالیا با کمک مالی خود را.

Madigan گفت: کمکهای مالی آمد از مسلمان و سازمان های یهودی، اتحادیه ها و سیاستمداران اما بیشتر سهم کوچکی از افراد بودند.

دختران و خانواده خود را از کمپین آگاه بودند و پشتیبانی، وکیل و جمعي مدافع Veiszadeh مریم گفت: نگهبان استرالیا روز چهارشنبه.

کمپین اصل هدف $۲۰,۰۰۰, با هر گونه وجوه مانده قصد پناهندگی پناهجو مرکز منابع بود.

که هدف از آن شده است به افزایش $۲۰۰،۰۰۰ دسترس پیشنهادی کمپین گسترده تر و وجوه اضافی برای گروه های بومی هدایت می شوید.

پس از بحث و گفتگو با پناهندگی پناهجو مرکز منابع، پول را برود به پلت فرم رسانه های مستقل بومی IndigenousX و سازمان های غیر انتفاعی کودکان روی زمین است، او گفت.

در به روز رسانی در پنجشنبه، صفحه GoFundMe ویکتوریا تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال و چاپ در پرستون کالینگوود Springvale تپه تلاش و Yarraville رفتن از جمعه از طریق به روز استرالیا شروع می گفت.

روز استرالیا رویداد ستیز با تماس به تاریخ را تغییر دهید و جلوگیری از جشن روز که نشانه سفید حل و فصل و خشونت علیه و قتل و ادبیات، مردم بومی است.

پشتیبانی برای طرفداری مبارزه شک و تردید را کشیده بود.

رحمان الأنصاري نیمی از کمدی اواز در ترس از سیاره قهوه ای توصیف آن به عنوان «رمان و راه گران از مردم بومی در اتوبوس پرتاب”.

Janette Milera (@OriginalAussie)

#Aboriginal خدمات هستند گریه برای کمک به مردم ما. #Australia بالا بردن $۱۰۰,۰۰٫۰۰ برای قرار دادن بیلبورد برای #InvasionDay #GoFigure pic.twitter.com/IkLAwMrNh1

ژانویه ۱۸، ۲۰۱۷

رحمان الأنصاري (@aamer_rahman)

اینجاست آنچه من فکر می کنم درباره این روز استرالیا مسلمان طرفداری مبارزه: pic.twitter.com/RwILsc44bC

ژانویه ۱۸، ۲۰۱۷

تری باتلر، کوئینزلند کار MP ، گفت: نگهبان استرالیا بود خوشحال به کمک کنید پس از سوالات خود در مورد چگونگی گرفتن عکس به بیلبورد و پاسخ جامعه دلگرمی است.

“این شرم بزرگ است که بیلبورد در وهله اول گرفته شده،” او گفت. “این یک تصویر بزرگ از دو دختر جشن روز ملی ما است. سرب تا استرالیا روز زمان زیادی به فکر آنچه در آن معنی به تالار است. ما چند فرهنگی بخش تعیین کننده هویت ملی ما است. هنگامی که من تصور جامعه استرالیا می بینم رنگ و تنوع، یکنواختی کسل کننده نیست.”

وزیر مهاجرت فدرال داتون، پیتر ۳AW روز پنجشنبه گفت: “اگر شما می خواهید بیلبوردها به تصویر کشیدن جامعه استرالیا یا طبیعت چند فرهنگی جامعه ما، شما می خواهید چهره متفاوت از پیش زمینه های مختلف و فرهنگ های مختلف وجود دارد گمان می کنم.

“مطمئن است که آیا این بود برخی از بیانیه های سیاسی و یا چه انگیزه به گونه ديگرى بود اما من فکر می کنم آن بزرگ داریم به دختران جوان، پسران جوان از هر پس زمینه است که ارزش های استرالیا در آغوش پرواز استرالیا، افتخار به استرالیا، افتخار به بخشی از جامعه ما و می شود بخشی از آینده ای صلح آمیز در این کشور پرچم من نیست. آنها تمام ارزش دارد که همه ما آغوش. ”

داتون، مورد خواسته بود و اظهار نظر نمی کنم در تهدید اتهام وارد شده علیه بیلبورد شركت گروه به سمت راست.

پرسید اگر صندوق کمپین بیشتر در مورد استرالیا گفت: از فشار به بیلبورد گرفته شده پایین داتون، گفت: بیشتر در مورد قدرت رسانه های اجتماعی برای جمع آوری پول برای علل است.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *