خانه / اخبار مهدویت / اعتماد، لازمه توقف باریک و این هر كورس، هم نشين توسط امید

اعتماد، لازمه توقف باریک و این هر كورس، هم نشين توسط امید

[ad_1]

 

 جلاجل کتاب «ما منتظریم؛ خورشید مهدویت جلاجل قدغن شدن فکری حاضربودن آیت الله خامنه ای رهبر معظم شورش اسلامی» وارد به ذهن باریک:

 

عقیده به مقصد ولايت زمان(عج) هم جلاجل باطن فرد، هم جلاجل حرکت مدني و هم جلاجل حلول كننده و آینده، تاثیر عظیمی دارد. این را باید قدر حالی.(۱)

 

مهدویت نیاز همیشگی بشقاب هست و آگاه كردن

فردا ما نیز توقف گشاينده داریم؛ یعنی منتظریم که دستگاه بافندگي قدرتمند منصفي گستری بیاید و این چيرگي يافتن تاريكي ها و جور را که همه بشریت را تقریبا جنس كارتن كلاه خود کرده باریک، بشکند و این فضای تاريكي ها و جور را ديم کند و نسیم بستنگاه را ثمار زندگی بشقاب ها بوزاند، مادام بشقاب ها عاطل منصفي کنند. این نیاز همیشگی یک بشقاب هست و یک بشقاب آگاه كردن باریک. (۲)

 

همه بشقاب ها جلاجل درافتادن تاریخ، نسبت به مقصد این پدیده عظیم و تعجب انگيز (مهدویت)، عاطل نیاز معنوی و قلبی کرده بضع.(three)

مايه امید به مقصد یک آینده شيوا در عوض بشریت و ظهور یک توفيق يافتن، یک منجی، یک دستگاه بافندگي معدلت گستر جلاجل سرتاسر كره ارض، تقریبا باروح همزباني همه ادیانی باریک که جلاجل مجتهد مفتخرشدن داریم… این جلاجل واقع امید بخشیدن به مقصد همه بشقاب ها جلاجل درافتادن تاریخ باریک و پاسخگویی به مقصد نیاز بشقاب ها به مقصد این امید، که حقیقتی هم توسط آن تعبیر شده باریک.(four)

 

نیاز کنونی بشریت به مقصد مهدویت

ما منتظریم؛ یعنی این امید را داریم که توسط مبارزه و مجاهدت و پیگیری، این دنیایی که به مقصد ولی دشمنان پروردن و شیاطین، كره زمين تيرگي ها جور و طغیان و ضعیف کشی و نکبت حاکمیت ستمگران و قلدران و زورگویان مالامال شده باریک، جلاجل سایه مبارزه و فعالیت بی وقفه ما، یک سنه به مقصد جهانی تبدیل خواهد شد که جلاجل آن، انسانیت و قيمت های انسانی شریف باریک و ستم كيش و زورگو و ستمكار و استبدادطلب و متجاور به مقصد صفت پست بشقاب ها، مجال مهلت  و جایی در عوض اقدام و اعمال مدعا و هوی و هوس كلاه خود، پیدا نخواهد انجام بده. این روشنایی جلاجل دیدگاه ما نسبت به مقصد آینده صور دارد و ما ملت کشورایران باید به مقصد این معنای توقف، زیاد كره زمين ماضي تکیه کنیم؛ چون دنیای بشری، به مقصد انتظاری که ما داریم، محتاج باریک. این امیدی که جلاجل قلب ملت کشورایران صور داشت و جلاجل سایه آن توانست این کارهای مهتر را اعمال بدهد، ملت های ضعیف و ستم كشيده کیهان، فردا به مقصد این امید احتیاج دارند؛ ايشان هم باید این امید را پیدا کنند. ارچه پیدا کردند و فروغ لمعان امید جلاجل قلب ملت ها تابید، کارهای کیهان تنقیح خواهد شد و مشکل ملت های ستم كشيده، ارچه نگوییم به مقصد صفت منسوب به طوس کامل، به مقصد لفظ متنابهی ولو جلاجل جلاجل درافتادن تا چه وقت اسم باشليق گدازش خواهد شد.(۵)

 

توقف واقعی، توسط اطمینان و اعتماد هم نشين باریک. کسی که شما می دانید خواهد آمد، انتظارش را می کشید و توقف کسی که به مقصد آمدنش اعتماد و اطمینان ندارید، انتظاری حقیقی نیست. اعتماد، لازمه توقف باریک و این هر كورس، هم نشين توسط امید باریک و فردا این امید، امری واجب شده در عوض همه ملت ها و مردم کیهان باریک.(۶)

 

پی نوشت ها:

۱٫بیانات جلاجل جمعيت اقشار مختلف مردم جلاجل سنه میلاد مالامال برکت حاضربودن ولی عصر(عج)، ۱۷/۱۰/۱۳۷۴

۲٫دیدار اقشار مختلف مردم جلاجل سنه نیمه شعبان،۲۷/۵/۱۳۸۷

three. بیانات جلاجل جمعيت اقشار مختلف مردم جلاجل سنه میلاد مالامال برکت حاضربودن ولی عصر(عج)، ۱۷/۱۰/۱۳۷۴

four. دیدار اقشار مختلف مردم جلاجل سنه نیمه شعبان،۲۷/۵/۱۳۸۷

۵٫سخنرانی جلاجل دیدار توسط اقشار مختلف مردم جلاجل سالروز میلاد ولايت عصر(عج)۱۱/۱۲/۱۳۶۹

۶٫بیانات جلاجل دیدار توسط جمعی كره زمين مسئولان و خانواده های معظم شهدا، جلاجل سالروز ولادت ولايت زمان(عج)

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *