خانه / اخبار مهدویت / افشای «مأموریت جلاجل قصر» جلاجل بازارگه سرايت

افشای «مأموریت جلاجل قصر» جلاجل بازارگه سرايت

[ad_1]

 

 

به مقصد شرح احوال خبرگزاری شبستان به مقصد شيريني كره زمين مسجد مقدس جمکران، انتشارات مسجد مقدس جمکران نوول «مأموریت جلاجل قصر» نوشته سعید محمدی را که جلاجل ۱۹۶ ورقه نگارش یافته منتشر کرده باریک.

 

این نوول که حلول كننده و هوای تاریخی دارد به مقصد عنایت ولايت کاظم (علیه السلام) به مقصد یکی كره زمين یاران كلاه خود که جلاجل کاخ هارون الرشید عباسی نفوذ کرده و منصب به ‌دست آوردن اعظم را گرفته باریک، می پردازد. نوول جلاجل سه فصل روایت می شود که هر فصل متشکل كره زمين بخش های مختلفی باریک. ساختارگرايي یکپارچه و پرتعلیق آن، مخاطره ها را مادام انتهای نوول توسط كلاه خود هم مقام هم پياله می کند.

 

تصویرسازی های محمد صادق، كره زمين نمايشگاه های مختلف نوول، جلاجل جای جای آن ثمار جذابیت بصری آن افزوده باریک و ميل داشتن ترانه خوان را به مقصد کتاب زیادتر می کند.

 

جلاجل بخشی كره زمين این کتاب می خوانیم: «سرباز واصل كاشانه شده و سرمستانه به مقصد دوطرفه بالنتيجه نزدیک می شود. كره زمين سمت افزونتر، نسا میانسالی که والده دوطرفه باریک، توسط چوبی جلاجل دستگاه بافندگي به مقصد سرباز هجوم بردن می کند، اما قبل كره زمين رسیدن نسا به مقصد او، سرباز، شمشیرش را جلاجل شکم او فرو می سرما، نسا جلاجل حالی که دستانش را روی كول سرباز گذاشته، آرامش جو زانوهایش بی تاب وتوان شده و می نشیند. سرباز شمشیر را كره زمين شکم او بیرون می کشد و نسا توسط چشمانی نيرنگ ساز كره زمين خلف وعده به مقصد زمین می خورد و سرش به مقصد سمت راستش می چرخد. دوطرفه بالنتيجه که ظاهربين سحار شده، توان گریختن را جلاجل كلاه خود نمی بیند، قوچ فریاد نواختن هم ندارد. سرباز توسط ولع به مقصد سمت او می رود…»

 

جلاجل بخش دیگری كره زمين کتاب وارد به ذهن باریک: «هارون که توسط این اوضاع پیش وارد به ذهن، مستی كره زمين سرش پریده باریک، توسط شتاب به مقصد سمت صندوقچه رفته و سراسیمه آن را نيرنگ ساز می کند. لباس زربافت خز را كره زمين داخل آن بیرون می کشد. خير مهجور صفت پاسبان، یحیی و عبدالله، بلکه كلاه خود علی نیز كره زمين دیدن لباس متعجب و متحیّر باریک. جمعناتمام صور علی را استشهادات عجیبی ورا می گیرد…».

 

گفتنی باریک، سرايت جمکران چاپ اولا کتاب مأموریت جلاجل قصر را جلاجل ۱۹۶ ورقه و قیمت ۱۰ هزار ده هزار دينار منتشر کرده و علاقمندان در عوض تحصیل آن می توانند به مقصد سوپرماركت های کتاب جلاجل مسجد مقدس جمکران و ديگ های کتاب جلاجل سراسر کشور رجوع کنند.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *