خانه / خارجی / اف بی آی انتخابات پيش رفت و برگشت از آمریکایی های مسلمان نيويورک بود نظارت

اف بی آی انتخابات پيش رفت و برگشت از آمریکایی های مسلمان نيويورک بود نظارت

[ad_1]

ای وقتی او صدای در از درب نفر بعد از ظهر جمعه قبل از انتخابات ریاست جمهوری احمد در خانه با خانواده اش در تگزاس است. پاسخ داده شده در undershirt و شلوارک و دو مرد که لباس معمولی در بر داشت. اف بی آی بود.

احمد دکتر که می گوید او هرگز حتی بود بلیط پارکینگ بود در ابتدا شگفت زده و پس از آن می ترسم.

“من نمی دانم حقوق من،” احمد که نامش ترس از انتقام تغییر کرده، نگهبان، گفت “که من می توانم آنها را به برنا مه ریزی مجدد آن یا من امتناع می تواند به آنها صحبت کنید.”

احمد بود یکی از حداقل ۱۰۹ کسانی تماس شورای از آمریکا اسلامی روابط (Cair) می گویند آنها شد بازدید شده توسط اف بی آی روز قبل از انتخابات. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی پس از آن ترس از افزایش نظارت بر علیه جامعه مسلمان و امکان ثبت مسلمان مطرح شده است.

اما آن نیز برخی فعالان به تا چالش به اف بی آی پلیس قوانین در حال حاضر در محل است که اجازه می دهد برای یورش های که مسلمانان ممکن است مشخصات چرخ ضامن دار بسیج است.

“می بینیم مردم بسیج مثل هیچ فردا وجود دارد” آلیا سالم، مدیر اجرایی فصل دالاس و فورت ارزش از Cair گفت. “ما این گفتگوهایی که درباره چگونگی پیشرفت اگر هیلاری کلینتون، انتخاب کردم داشتن نیست.”

خانه در احمد ماموران به او گفت که آنها تا به حال هوش حمله احتمالی تروریستی در روز انتخابات پس از مرگ رهبر القاعده فاروق آل Qahtani آل-قطر، در بمب گذاری انتحاری در افغانستان. آنها فقط می خواستم به او چند سوال.

در آن زمان من گفت، اجازه بدهید من پیراهن قرار داده و آمد”، احمد را به یاد می آورد.

او اجازه ماموران به خانه او و آنها را در خود را روی نیمکت نشسته برای ۴۵ دقیقه. احمد یک شهروند آمریکایی است در اصل از پاکستان و خانه چند بار در دهه گذشته سفر بود. ماموران اف بی آی جستوجو کرد تاریخ خود را برای اطلاعات بیشتر در مورد خانواده اش کمک های خیریه سرگرمی و بیشتر. سوال رهبر القاعده دور ناپدید شد.

سالم قرار داده از یک ویدئو در توییتر هشدار مسلمانان از حقوق خود بعد از دفتر خود دریافت تماس تلفنی هنگامی که توسط اف بی آی. ویدیو به طور گسترده ای توزیع شده بود و چندی بعد ده ها تن از تماس افراد مشابه بازگویی تجربیات به احمد.

اف بی آی بود پاسخ به درخواست برای نظر.

Shibly حسن executivedirector رئیس Cair فلوریدا گفت او همچنین دریافت سراسیمگی تماس از عمدتا پاکستانی یا مسلمانان افغانستان و بسیاری از آنان شد پزشکان.

“ما اساسا بود که رفت و برگشت سراسر کشور کشف”، گفت: Shibly. “به سادگی در مذهب و قومیت خود را بر اساس.” وی همچنین افزود که نزدیکی به انتخابات مردم سرکوب شده ممکن است.

Shibly گفت: تماس آمد از حداقل ۱۲ ایالات مختلف که در آن مسلمانان گفت: آنها توسط عوامل مورد مرگ آل Qahtani و مایل به سئوالات بیشتر بازدید شد. آلیا گفت آنها ۲۲۰ تماس بیشتر جنوب آسیا را به میدان فرستاد و یا مردان افغان در محدوده ۱۸-شصت، بسیاری از آنان شد متخصصان و افرادی را که به تازگی وضعيت مهاجرت تغییر کرده بود.

روز پس از رفت و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن در شوک انتخابات پیروزی به ارمغان آورد با آن که می ترسد که او وعده های او پیاده سازی درشش علیه مسلمانان را برآورده می. و به زودی گزارش شده افزایش گفته فلسطينيان. اما سالم گفت: شبهه ای در خصوص چشم انداز ریاست تهمت گفتگوها در اطراف بسیاری از اقدامات مسلمانان اند شده ارسال شده به دولت اوباما را برانگیخته است.

مایک آلمانی، مامور سابق اف بی آی و همکار در مرکز برنان عدالت, گفت: گزارش اف بی آی رفت و برگشت پیش از انتخابات مطرح شده زنگ آلارم حقوق مدنی.

“این ایده که اف بی آی که روز قبل از انتخابات کمی تکان دهنده است،” آلمان اضافه شده. “ویژه زمانی که اطلاعات آنها در حال فراهم کردن که یک تهدید بالقوه به انتخابات است بنابراین پیشنهاد می رفتن به رای خواهد شد خطرناک و کاملا نامناسب است که آنها به طور خاص گروه با اعتقادات دینی خود من فکر می کنم هدف هستیم است.”

گفت: واقعیت این است که عوامل گسترش در سراسر ایالات بسیاری از آنها خیلی خاص اطلاعات لازم نیست نشان می دهد.

“وقتی مامور اف بی آی بررسی می کند، آنها دنبال آن هستید خیلی خاص قطعه پازل آنها فکر می کنند که دارای شاهد آنها مصاحبه کنید،” توضیح داد: آلمان. “اما که نظر نمی رسد مانند آنچه اینجا می گذرد.”

آلمان گفت: این نوع از هدف قرار دادن گسترده مسلمانان در گذشته اتفاق افتاده است.

آن است تاکتیک مشابه استفاده علیه فعالان سیاسی قبل از کنوانسیون یا سازمان که معتقد است که اف بی آی به مرحله حمله به مردم را در اطلاع قرار داده است.

اف بی آی به یورش گسترده پس از مصاحبه با دستورالعمل در دولت جورج بوش با آن-دادستان کل، مایکل گردی در ۲۰۰۸ شل شد مجاز است. گوهردشت را حاکم تغییر یافته اداره عملیات راهنمای اجازه می دهد تا برای مدت “ارزیابی”. در طول این مدت عوامل تحقیقات بدون اطلاعات واقعی است که تهدید مطرح است را انجام دهید.

آلمان هشدار داد که این دستورالعمل را به تهمت دولت فوق العاده راه گریز برای انجام عملیات پتو حتی گسترده تر.

“با برخی از شعارهای انتخاباتی که به نژاد پرستی در برابر مهاجرین مکزیکی و جامعه مسلمان pandered من نگران است که دستورالعمل های سهل انگار اف بی آی می بخشی به هر نمایندگی که احساساتی به انجام تحقیقات سرزده می شود”، او گفت. “این یک نگرانی بزرگ برای هر یک از ما کار بر روی این مسائل است.”

دستورالعمل نیز نظارت تخته به مهار در هر رفتاری که به نادرست به عنوان مجوز آنقدر گسترده تلقی کرده است را مشکل.

مصاحبه احمد گسترده بود. در حالی که لحن بسیار صمیمانه در سراسر طیف وسیعی از اطلاعات است که به نظر می رسید به انتخابات نامربوط یا مرگ رهبر القاعده عوامل را تحت فشار قرار دادند. با این حال، یک لحظه تنش اندک زمانی که عامل گفت، است “ارزش های اسلامی نیست تراز با ارزش های فرهنگی محلی”، که احمد گفت: او موضوع را با زمان.

پس از آنها، احمد گفت: او احساس در ابتدا اشتباه گرفته و پس از آن می ترسم. او تعجب اگر کسی در منطقه خود و یا در محل کار او و خانواده اش گزارش شده بود و به همین دلیل است که آنها این کار را میکردم.

“ما بسیار دوستانه با همسایه است. بچه های ما با یکدیگر بازی. آنها با سئوالات زیادی وبم،”او گفت. “این قطعا زده به من و من می ترسم.”

“آن هراسان خانواده من و شما در شرایط گويند؛ برگ.”

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *