خانه / اخبار مهدویت / شيوع يافتن تاریخ پیامبر اسلام(ص) در عوض هفتمین شهرستان بار

شيوع يافتن تاریخ پیامبر اسلام(ص) در عوض هفتمین شهرستان بار

[ad_1]

 

 

به مقصد شرح احوال خبرگزاری شبستان به مقصد شيريني كره زمين مسجد مقدس جمکران، کتاب سه جلدی «تاریخ پیامبر اسلام(ص)» جلاجل وصيد بيست وهفتم رجب پیامبر اکرم(صلی الله علیه و عقاب) در عوض هفتمین شهرستان بار به مقصد والامنشي انتشارات کتاب جمکران چاپ شد و جلاجل معرض علاقمندان آرامش طلب گفت.

 

این کتاب توسط آیت الله حاج شیخ عباس صفایی حائری(ره) تالیف شده و توسط گواه ها مستند، تاریخ زندگی و مجاهدات پیامبر اسلام را بررسی و واپسین کرده و اشارتاً معرفی پیامبر اسلام، برخورد و تعامل او را توسط مخالفان و موضع گیری های آن حاضربودن را جلاجل مواجه نزد منافقان و مشرکان را ترسیم کرده باریک.

 

نویسنده در عرض به مقصد تاریخ ولايت علی علیه السلام اشاراتی دارد. جماع یکم و دوم این کتاب، به مقصد تاریخ و شخصیت پیامبر اسلام تاديه شده باریک.

 

جماع سوم به مقصد مجاهدات پیامبر توسط مشرکان و یهود و منافقان اختصاص یافته و نویسنده جلاجل آن به مقصد تشریح غزوات قرص كامل، يگانه، احزاب، حنین، و … تاديه شده و به مقصد تفصیل زمینه های این غزوات را گزارش ها داده باریک.

 

آرامش حدیبیه، فدک و جواب گویی به مقصد تا چه وقت پرسش درزمينه آن، مباهله و پیدایش نفاق جلاجل جامعه مسلمانان و نیز رویدادهای اواخر حيات تازه يافتن شریف پیامبر صلی الله علیه و عقاب كره زمين افزونتر موضوعاتی باریک که نویسنده به مقصد لفظ مفصل به مقصد ايشان تاديه شده باریک.

 

علاقمندان در عوض تمهید این کتاب می توانند به مقصد کتابفروشی های واقع جلاجل مسجد مقدس جمکران و سوپرماركت های ديگ کتاب جلاجل سراسر کشور رجوع کنند.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *