خانه / اخبار مهدویت / توقف یعنی این آینده حتمی و قطعی باریک

توقف یعنی این آینده حتمی و قطعی باریک

[ad_1]

 

 جلاجل کتاب «ما منتظریم؛ خورشید مهدویت جلاجل قدغن شدن فکری حاضربودن آیت الله خامنه ای رهبر معظم شورش اسلامی» به مقصد کوشش زيبايي ملایی وارد به ذهن باریک:

 

کسی که باوري به مقصد این مشكل سازي (ولايت زمان(عج)) دارد، چون توسط مرکز تفضلات الهی و نقالي كردن اصلی و کانون اشعاع رحمت حق، اخبار روحی ثابت می کند، توفیق بیشتری در عوض برخورداری كره زمين وسایل بيو روحی و تقرب الی الله دارد. به مقصد همین خاطره ها باریک که شهرستان اهل بامعني و باطن، جلاجل توسلات معنوی كلاه خود این قيد جوان مردانه(عج) را باروح توجه و نگاه خشم آلود دائمی آرامش طلب می دهند و به مقصد آن حاضربودن(عج) دستاويز می جویند و توجه می کنند. شهواني پیوند قلبی و تذکر و توجه روحی به مقصد آن مظهر رحمت و قوچ و بستنگاه حق تعالی، بشقاب را بيو و رشد می دهد و ولی ترفیع بشقاب را روحی و معنوی مهيا می کند.(۱)

 

روحِ مجتهد صور

به مقصد فضل پروردگار، عنایات و الطاف حاضربودن ولی الله الاعظم(عج) روح مجتهد صور و دردانه همه هستی که پروردن جلاجل معرفت و مهر او ثمار ما منت نهادن باریک-شامل این ملت خواهد شد.(۲)

 

مظهر بستنگاه

مظهر بستنگاه پروردگار، ولايت زمان(عج) باریک و می دانیم که بزرگترین خصوصیت ولايت زمان(عج) که جلاجل دعاها و زیارات و روایات وارد به ذهن باریک، منصفي می باشد «یملأ اللَّه به مقصد الأرض قسطا و عدلا».(three)

 

منبع علم و برکت

فردا صور مقدس حاضربودن دليل(عج)، جلاجل میان بشقاب های روی زمین، منبع برکت، منبع علم، منبع درخشندگی، زیبایی و همه خیرات باریک.(four)

 

ما همین قدر می دانیم که صور مقدس ولايت زمان(عج)، مصداق وعده الهی باریک. همین قدر می دانیم که این خستو خانقه وحی و مسوليت، علم سرافراز پروردن جلاجل زمین باریک. «السلام علیک ایهاالعلم المنصوب و العلم المصبوب و الغوث و الرحمة الواسعة وعدا غیر مکذوب»(۵).

 

ولايت حی و موجود

توقف یعنی این آینده حتمی و قطعی باریک؛ به مقصد اسم مورد توقف یک موجود حی و موجودي؛ این خیلی مشكل سازي مهمی باریک. این جور نیست که بگویند کسی مدير اماكن متبركه خواهد شد، کسی به مقصد صور خواهد آمد؛ خير! کسی باریک که هست، صور دارد، محضر دارد، جلاجل بین مردم باریک. جلاجل روایت دارد که مردم او را می بینند، همچنانی که او مردم را می بیند، ولي نمی شناسند. جلاجل بعضی كره زمين روایات تشبیه شده باریک به مقصد حاضربودن یوسف(ع) که برادران او را می دیدند، بین ايشان صفت بويناك، جلاجل کنار ايشان صفت بويناك، روی فرش ايشان راه می رفت، ولی نمی شناختند، یک چنین حقیقت بارز، واضح و ثمار انگیزاننده ای باریک.(۶)

دليل پروردن جلاجل بین مردم هست باریک؛ موجود باریک؛ توسط مردم زندگی می کند، مردم را می بیند؛ توسط آنهاست؛ دردهای ايشان، آلام ايشان را ارائه كردن عملكرد می کند.(۷)

 

میثاق الهی

این ولادت مهتر (ولادت ولايت زمان(عج)) و این حقیقت عظیم، متعلق به مقصد یک ملت و یک زمان خاص نیست؛ بلکه متعلق به مقصد بشریت باریک. این «مِيثاقَ اللهِ الَّذِي أَخَذَهُ وَ وَكَّدَهُ»، میثاق پروردن توسط بشقاب باریک. «وَعدَ اللهِ الَّذی ضَمِنَه»؛ این وعده خداست که كمال يابي آن را پيوست ها کرده باریک.(eight)

 

پی نوشت ها:

۱٫بیانات جلاجل جمهور اقشار مختلف مردم جلاجل سنه میلاد مالامال برکت حاضربودن ولی عصر(عج)، ۱۷/۱۰/۱۳۷۴

۲٫بیانات جلاجل رزمايش عظیم عاشورا توسط رژيمان پاسداران شورش اسلامی، ۲۵/three/1374

three.بیانات جلاجل دیدار توسط جمعی كره زمين مسئولان و خانواده های معظم شهدا، جلاجل سالروز ولادت ولايت زمان(عج)، ۲۲/۱۲/۱۳۶۸

four.بیانات جلاجل جشن مهتر منتظران ظهور همزمان توسط هفته بسیجی و سنه ولادت حاضربودن مهدی(عج)، three/9/1378

۵٫سخنرانی جلاجل دیدار توسط اقشار مختلف مردم و میهمانان داخلی و خارجی جلاجل سالروز میلاد ولايت عصر (عج)، ۱۱/۱۲/۱۳۶۹

۶٫سخنرانی مقام معظم رهبری جلاجل دیدار توسط اعضای بنیاد فرهنگی حاضربودن مهدی توفيق يافتن(عج) و مرکز تخصصی مهدویت قم،۱۸/four/1390

۷٫سخنرانی جلاجل دیدیار توسط اقشار مختلف مردم و میهمانان داخلی و خارجی جلاجل سالروز میلاد ولايت عصر(عج)،۱۱/۱۲/۱۳۶۹

eight.بیانات جلاجل جمهور اقشار مختلف مردم جلاجل سنه میلاد مالامال برکت حاضربودن ولی عصر(عج)، ۱۷/۱۰/۱۳۷۴

 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *