خانه / خارجی / به عنوان مسلمان توسعه دهنده بازی های ویدئویی، من دیگر ایالات متحده باز برای کسب و کار

به عنوان مسلمان توسعه دهنده بازی های ویدئویی، من دیگر ایالات متحده باز برای کسب و کار

[ad_1]

عرض احساس مرغ بودم بچه خواب بودن توسعه دهنده بازی, من که در آینده من خواهد بود پیوستن به یک استودیوی بزرگ و کار بر روی عنوان پرفروش امیدوار است. چیزهایی که تابه کاملا نمی کند. پس از خروج از دانشگاه با شخص دانش آموز، بنیانگذاران شرکت خودم Vlambeer مشهور منتشر شده بازی موفق مانند هسته ای تاج و تخت و مضحک ماهیگیری من در حال حاضر.

من در هلند، فرزند یک مهاجر مصری و مادر هلندی به دنیا آمد و به عنوان یک مسلمان افتخار مطرح شد. سال گذشته بخش عمده ای از سفر من به ایالات متحده منجر به انتخاب دوم تحقیق یا بازجویی. برای تمام پرواز ۱۰۰ در سال ۲۰۱۴ گرفتم, من شوخی ایجاد وب سایت است که نگهداری پیگیری چه من عبور شبانه روزی برای “بررسی تصادفی” را قبل از حتی رسیدن به امنیت فرودگاه مشخص شدند از. که آیا آنها در جهان غرب یا نه، به دنیا برای بسیاری از مسلمانان ۱٫۶ میلیارد دلار در سراسر جهان، این تشخيص مسئله با مسافرت هوایی است. بسیاری از دوستان مسلمان من محاسبه تاخیر ۳۰ دقیقه اضافی برای شبانه روزی و انتقال.

صنعت بازی های ویدئویی یکی از جهان مهمترین بخش های خلاق، تولید $۹۰bn سال درآمد بیش از هر فیلم و موسیقی – است و شدت محور است. در حالی که جیب بزرگ توسعه بازی در بریتانیا، شمال غربی اروپا و آسیا وجود دارد، بسیاری از بزرگترین شرکت های حوادث صنعتی و صنعت مطبوعات اطراف سواحل ایالات متحده محور هستند. برای اکثر توسعه دهندگان در سراسر جهان، به شات خود را در موفقیت در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان بازی در سانفرانسیسکو، تا حد بزرگترین گردهمایی متخصصان صنعت و دانش در جهان می گذارد.

Rami Ismail with fellow developers of Nuclear Throne at GameCity in Nottingham, 2015.

Rami Ismail with fellow developers of Nuclear Throne at GameCity in Nottingham, 2015. عکس: GameCity

من استودیو قادر به منحرف منابع قابل توجهی در جهت کمک به توسعه دهندگان همکار و مشتاق بازی در سرزمین های اورژانس در سراسر جهان است. من اغلب به صحبت می کنند به دانش آموزان کمک مختصات جوامع و فرصت ها برای توسعه دهندگان با پتانسیل راهنمای سفر. من صرف چند روز در ۲۰۱۵ تحقیق چه می خواهد هزینه های نسبی به کنفرانس توسعه دهندگان بازی. نتایج تکان دهنده – بودند برای توسعه دهنده بازی ایرانی میخواهم GDC معادل ۴۰۰۰ پوند بود. برای کسی که از جمهوری آفریقای مرکزی با حقوق و دستمزد متوسط هزینه معادل غربی بودند متناوب £۱۲۰,۰۰۰٫ برای بسیاری از علاقه مندان در سراسر جهان، بازدید از کنفرانس توسعه دهندگان بازی چیزی آنها شاید یک بار یا دو بار در زندگی خود را – اگر در تمام استطاعت است.

وقتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا دستور اجرایی موثر مسلمانان از هفت کشور ممنوع بدون قبل از هر گونه هشدار صحنه در بسیاری از فرودگاه های ایالات متحده یکی از هرج و مرج و سردرگمی است. مسلمانان که سوار هواپیما خود را در کشور خود از خروج با ویزای معتبر و هیچ دلیلی برای تبدیل به فرود در نقض نظم است که هنگام سوار آنها وجود نداشت. بسیاری از مسلمانان شد بی ارزش و غیر قانونی بازداشت و یا وادار به دور کارت های سبز خود را ثبت نام. مسلمانان از کشور حتی در لیست منحرف شد.

به عنوان یکی از چند مسلمانان قابل مشاهده در صنعت بازی من اغلب در مورد تجربیات من در جاده با توسعه دهندگان شخص مسلمان است که در حال پرواز به ایالات متحده برای اولین بار بحث. در پی دستور اجرایی بسیاری که سال پس انداز خود را در سفر به سان فرانسیسکو آموخته اند که آنها به کشور بیشتر اجازه داده نخواهد شد. حتی اگر آنها را به ایالات متحده اجازه داده، بسیاری از تمایلات ضد مسلمان از جمعیت است که می تواند به انتخاب رییس جمهور مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, به خصوص در کشور با بالاترین نرخ قتل با اسلحه در جهان غرب است.

بسیاری از دیگر مسلمانان توسعه دهندگان بازی که در آمریکا – و یا حتی غیر مسلمانان زندگی می کنند که تنها کسب تابعیت دوگانه را با اکثریت مسلمان کشور دیگری به ندرت اگر تا کنون تعداد بازدید – در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا با هیچ راهی برای خانواده و یا دوستان خارج از کشور گیر کرده است. با بسیاری از مهندسین بسیار با استعداد از کشورهای خاورمیانه، این نه تنها استخر استعداد های موجود محدود، اما همچنین به طور موثر منع سفر برای بسیاری از کارگران در ایالات متحده صنعت بازی.

برخی از شرکت های بازی شروع به صحبت کردن، با استودیو های کوچکتر مصرف سرب بیش از آخر هفته. بازی های تلفن همراه شركت نقطه پیام در آغاز آن نقطه بازی محبوب که اجازه می دهد بازیکن برای کمک به آیتالله سیستانی برای مخالفت ممنوعیت مسلمان قرار می گیرد. توسعه دهندگان مستقل دیگر، از جمله خود من استودیو اهدایی بخش یا تمام درآمد خود را به آیتالله سیستانی برای یک مقدار خاص از زمان، بالا بردن ده ها هزار دلار در روند. فقط امروز استودیو بزرگتر و توسعه دهندگان بازی را شروع کرده اند به انتشار اظهارات نخوری دستور اجرایی یادآوری پارسه در سراسر جهان (و ۱٫۲ میلیارد وجود دارد) که بازی ها که آنها دوست ساخته شده عراق توسط افراد در تمام نژادها مذاهب و ملیت ها – از جمله لیبی، Somalians، Yemenites، است، ایرانیان سودانی و سوریه.

وقتی که من شروع به رفت و آمد را در خودم را در ۲۰۱۰, مادرم اغلب که آیا من امن است چک کنید که. پس از سالها سفر او متوقف می شود مگر اینکه من تعداد بازدید کشورها دولت هلند بود سفر منفی مشورتی برای اغلب کشورهای که ناپایدار در جنگ و یا در معرض خطر حملات تروریستی انجام. برای اولین بار در سال او من هفته گذشته برای بررسی در این که آیا من بود چون من در ایالات متحده messaged.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *