خانه / اخبار مهدویت / خبر جدید: رسانه و هنر؛ راهبرد جمکران برای تبلیغ مهدویت

خبر جدید: رسانه و هنر؛ راهبرد جمکران برای تبلیغ مهدویت

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، ابراهیم صدوقی، مدیر آفرینش‌های فرهنگی هنری این مسجد با بیان اینکه یکی از سیاست‌های مسجد مقدس جمکران ترویج مهدویت از طریق رسانه، هنر و برنامه های فرهنگی است، اظهار کرد: اقدامات گوناگونی به مناسبت سالروز آغاز امامت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) انجام شد که یکی از آن‌ها امضای تفاهم‌نامه‌ به‌منظور تحقق این مهم با معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران است.

 

وی با اشاره به تفاهم‌نامه مذکور، تصریح کرد: بر مبنای این تفاهم‌نامه، نمایشگاه عکس و پوستر مسجد مقدس جمکران با عنوان «عهد سربازی با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) از تاریخ ۹ تا ۱۷ ربیع‌الاول، در ایستگاه مترو ولی‌عصر(عجل الله تعالی فرجه) تهران برگزار و با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شد.

 

مدیر آفرینش‌های فرهنگی هنری جمکران با تأکید بر اینکه اقدامات دیگری بر مبنای این تفاهم‌نامه در دستور کار مدیریت آفرینش‌های فرهنگی هنری مسجد مقدس جمکران قرار دارد، تاکید کرد: روزهای سه‌شنبه نیز فعالیت‌های فرهنگی هنری در این ایستگاه صورت می‌پذیرد.

[ad_2] ناجی وان یکی از سایتهای ارائه اخبار مهدویت و دنیای اسلام از سایر وب شایت ها می باشد. شما می توانید اخبار جمع آوری شده از سایر وب سایتها را در ناجی وان مطالعه نمایید. این اخبار و مطالب روزانه از وب سایتهای معتبر جمع آوری می گردد تا در اختیار شما قرار گیرند. ّبرای مطالعه سایر اخبار مهدویت از منوهای بالای سایت استفاده نمایید و یا به صصحه اصلی سایت اخبار مهدویت ناجی وان مراجعه نمایید مراجعه نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *