خانه / اخبار مهدویت / خبر جدید: فتنه‌ها هرچه سخت‌تر شود بصیرت و بینش ملت عمیق‌تر می‌شود

خبر جدید: فتنه‌ها هرچه سخت‌تر شود بصیرت و بینش ملت عمیق‌تر می‌شود

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان، تولیت این مکان مقدس در جمع مدیران این مسجد با اشاره به اینکه طبق فرمایش قرآن کریم انسان می‌تواند تمام زندگی و اعمال خود را تبدیل به عبادت کند، اظهار کرد: هنگامی که انسان کار‌هایش را برای رضایت خدا و با نیت الهی انجام دهد، حتی خواب و استراحتش نیز عبادت محسوب می‌شود.

 

وی ادامه داد: یکی از مصادیق بارز و مهم در روز قیامت که انسان حسرت آن را می‌خورد، همین موضوع است که با یک نیت کردن می‌توانسته همه کار‌هایش را تبدیل به عبادت کند ولی با غفلت از این معنا چه فرصت‌هایی را در طول عمرش از دست داده است.

 

تولیت مسجد مقدس جمکران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ملت ایران در روز نهم دی سال ۸۸ با انجام یک عبادت بزرگ نقشی تاریخی را برای صیانت از نظام و میراث گرانقدر امام راحل و شهدا ایفا کردند، ادامه داد: اگر حضور گسترده مردم در این روز نبود خدا می‌داند دشمن بعد از هشت ماه ادامه فتنه، در پایان، کار را به کجا می کشاند.

 

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان با تاکید بر اینکه استکبار به بهانه تقلب در انتخابات و با فرمول‌های جنگ نرم و شیوه‌های جدیدی که طراحی کرد توانست چندین حکومت را در دنیا سرنگون کند، گفت: فتنه گران با ورود به این توطئه شوم بالا‌ترین فرصت قدرت نمایی نظام را به تهدیدی برای براندازی آن تبدیل کردند.

 

 تولیت مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری در این موضوع شخصا وارد شدند و با کاندیداهای معترض گفت‌و‌گو کرده و آن‌ها را به قانون دعوت کردند، تصریح کرد: تنها موردی که رهبر انقلاب اسلامی به صورت فراقانونی بر اساس اختیارات قانونی خود به آن ورود کردند این بود که فرصت رسیدگی به شکایات را به خاطر آنها تمدید کردند تا بلکه تسلیم قانون شوند. هیئت شش نفره و شورای نگهبان نیز در این موضوع بسیار منعطفانه عمل کردند تا هرگونه شکایات و مسائل مدنظر سران فتنه تا جلب اطمینان آنها مورد بررسی قرار بگیرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان ادامه داد: علیرغم انعطاف بی نهایت شورای نگهبان برای بررسی هر گونه شکایت مستند و احتمالات قابل طرح، طرف مقابل ابطال انتخابات را تا آخر تکرار کرد.

 

وی با بیان اینکه فتنه سال ۸۸ فتنه بزرگی بود که دشمن حداکثر سوءاستفاده را از آن کرد، افزود: تمام طیف‌های ضد انقلاب زیر چتر سران فتنه جمع شده و چندین ماه کشور را به آشوب و ناامنی کشاندند، خون‌هایی را بر زمین ریختند و خسارات فراوانی به بیت المال وارد کردند که تمام آن بر گردن سران فتنه است.

 

نماینده مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه ضد انقلاب، جاسوس‌ها و عوامل بیگانه، بهایی‌ها و سایر سیلی خوردگان از انقلاب مباشر این فتنه بودند، بیان کرد: اما سبب ساز فعالیت‌های این گروه‌ها سران فتنه بودند که زیر سایه آن‌ها جریانات خباثت، خیانت و جنایت ادامه یافت.

 

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان افزود: هر چند توطئه‌ای که از ناحیه دشمنان بر این ملت و نظام تحمیل شد خسارات زیادی به همراه داشت ولی رویش‌ها و دستاوردهای مثبتی نیز به همراه داشت و شر بزرگ عوامل بیگانه را از سر نظام و انقلاب برطرف کرد.

 

وی با بیان اینکه طبق فرمایش قرآن کریم دنیا دار امتحان است، ابراز کرد: فتنه‌ها هیچگاه تمام نخواهند شد و امتحانات همچنان ادامه دارند و هر چه جلو‌تر رویم امتحانات پیچیده‌تر و سطح آن بالا‌تر خواهد رفت و آزمونی سخت در پیش است البته هر چه فتنه‌ها پیچیده‌تر و امتحانات سخت‌تر شود بصیرت و بینش ملت عمیق‌تر می‌شود.

 

تولیت مسجد مقدس جمکران در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم ملت ایران در امتحان آینده و انتخابات آینده بار دیگر پوزه آمریکا را به خاک بمالد و توطئه و خواست مستکبران را خنثی کند.

[ad_2] ناجی وان یکی از سایتهای ارائه اخبار مهدویت و دنیای اسلام از سایر وب شایت ها می باشد. شما می توانید اخبار جمع آوری شده از سایر وب سایتها را در ناجی وان مطالعه نمایید. این اخبار و مطالب روزانه از وب سایتهای معتبر جمع آوری می گردد تا در اختیار شما قرار گیرند. ّبرای مطالعه سایر اخبار مهدویت از منوهای بالای سایت استفاده نمایید و یا به صصحه اصلی سایت اخبار مهدویت ناجی وان مراجعه نمایید مراجعه نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *