خانه / اخبار مهدویت / خبر جدید: وضعیت رژیم آل‌سعود در سال ۲۰۱۷

خبر جدید: وضعیت رژیم آل‌سعود در سال ۲۰۱۷

[ad_1]

به گزارش گروه مهدویت خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام والمسلمین رحیم کارگر، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در کانال تلگرامی آینده نگاری ایران می نویسد:

طبق پیش‌بینی شماری از کارشناسان، حکومت سعودی به علت بحران شدید اقتصادی و کاهش مداوم تقاضای نفت در آینده نزدیک متلاشی شود. از طرفی تبلیغات رسانه‌های غربی علیه رژیم آل‌سعود به علت سیاست های منطقه‌ای و جنگ های نیابتی آن و حمایت هایش از افراط گرایی رو به افزایش است. بر این اساس شماری از کارشناسان براساس واقعیت‌های موجود، پیش‌بینی کرده اند، سال ۲۰۱۷ میلادی شاید سال سقوط حکومت سعودی باشد.

منابع غربی پیش بینی می کنند، عربستان به علت کثرت اشتباهاتش از یک طرف و بحران اقتصادی شدید ناشی از کاهش قیمت نفت به سرعت از نظر اقتصادی و سیاسی در حال متلاشی شدن است. کارشناسان همچنین پیش بینی کرده‌اند سال آینده میلادی سال سقوط حکومت آل سعود خواهد بود.

مخمصه سیاسی که سعودی از آن رنج می برد، باعث شده است هم پیمانان آن پیش از هر طرف دیگری از سیاست های ریاض در منطقه و حمایت هایش از افراط گرایی به شدت انتقاد کنند و آنان به ریاض، بحران اقتصادی و رشد عوامل داخلی را که می تواند به سرنگونی آل سعود منجر شود، یادآور شوند.

گاردین در مقاله ای با عنوان «پادشاه سعودی با از دست دادن کشورش خطر می کند» پیش بینی کرد حکومت سعودی به علت بحران شدید اقتصادی در نتیجه کاهش قیمت نفت و کاهش مداوم تقاضای نفت متلاشی می شود. این نشریه امکان سرنگونی حکومت پادشاهی را در عربستان سعودی، به سقوط رژیم شاه در ایران که از حمایت های آمریکا برخورد بود، تشبیه کرده است.

شماری از کارشناسان بر اساس واقعیت‌های موجود، پیش بینی کرده اند، سال ۲۰۱۷ میلادی شاید سال سقوط حکومت سعودی باشد و احتمالا پس از سقوط حکومت آل سعود در سراسر عربستان، جنگ خونینی رخ بدهد.

[ad_2] ناجی وان یکی از سایتهای ارائه اخبار مهدویت و دنیای اسلام از سایر وب شایت ها می باشد. شما می توانید اخبار جمع آوری شده از سایر وب سایتها را در ناجی وان مطالعه نمایید. این اخبار و مطالب روزانه از وب سایتهای معتبر جمع آوری می گردد تا در اختیار شما قرار گیرند. ّبرای مطالعه سایر اخبار مهدویت از منوهای بالای سایت استفاده نمایید و یا به صصحه اصلی سایت اخبار مهدویت ناجی وان مراجعه نمایید مراجعه نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *