خانه / خارجی / خشم جهانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت مهاجران اثر

خشم جهانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت مهاجران اثر

[ad_1]

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به مهاجرت از رشته کشورهای با اکثریت مسلمان را ممنوع برانگیخته است خشم و غم و اندوه سراسر جهان به عنوان پناهندگان و مهاجران از شبانه پرواز به ایالات متحده، جلوگیری کرده اند.

دارندگان گذرنامه از ایران، عراق لیبی سومالی سودان سوریه و یمن بودند متوقف در فرودگاه ها، در حالی که مسافران در حال حاضر در هوا در آمریکا بازداشت شد. دراین یک پنج مسافران عراق و یمن یکی همه نگه داشتن ویزای معتبر، منع از شبانه پرواز EgyptAir از قاهره به نیویورک و در عوض به پرواز به کشورهای خود هدایت می شوید.

زن یزیدی که رئيس جمهوری کشتار ایسیس در عراق در سال ۲۰۱۴ از شبانه پرواز در بغداد، پس از ماه انتظار ویزا برای با شوهرش که در حال حاضر در ایالات متحده پیوست متوقف شد.

رئیس جمهور تهمت است اعمال ممنوعیت سه ماه پناهندگان از هفت کشور ادعا که نظم “افراطی ۴۷۵” “رادیکال تروریست های اسلامی از آمریکا نگه دارید”. پناهندگان از سوریه به طور نامحدود ممنوع است.

A در شب شنبه سخنگوی امنیت میهن گفت که دارندگان کارت سبز – در اثر دائم – خواهد شد نیز تحت این ممنوعیت در حالی که مقام های ارشد کاخ سفید نشان داد این بود که به احتمال زیاد به کشورهای دیگر گسترش پوشش. سخنگوی وزارت امور خارجه تایید کرد که مسافران از نام کشور است که دارای تابعیت دوگانه نمی خواهد قادر به ورود به ایالات متحده برای ۹۰ روز. اعضای اقلیت های مذهبی از این کشورها با این حال، درخواست مهاجرت اولویت خواهد بود.

تهمت گفت که پیاده سازی اولیه این طرح به کار. “بان کی مون مسلمان نیست،” او به خبرنگاران در دفتر بیضی شکل در کاخ سفید گفت. “این بسیار خوبی در حال کار. شما آن را در فرودگاه ها را ببینید, شما بیش از همه ببینید. ما در حال رفتن به بان کی مون خیلی سخت و ما به ۴۷۵ افراطی، که ما در این کشور برای سال های بسیاری داشته اند باید قصد داریم.”

به عنوان عکس العمل جهانی، بریتانیا نخست وزیر ترزا می، خودداری این ممنوعیت را محکوم کردند. در شب شنبه پس از فرود آمد او در انگلستان، منبع خیابان داونینگ گفت: “ما همیشه خودمان در توافق در برخی از کارها و اختلاف در چیزهای دیگر پیدا کنید.”

پیش از آن، در طول سفر به آنکارا برای دیدار با همتای ترک خود، رجب طیب Erdoğan آمریکا مسئول سیاست پناهنده شد گفت. اما دیگر سیاستمداران ابراز بی میلی از جمله میزبان مه است که نگرش “درب بسته” را محکوم کرد. Erdoğan گفت: “شما حل این مشکلات با ساختن دیوار، نمی تواند”. “هیچ کس را برای هیچ برگ. ما درب باز است، و اگر همین دوباره اتفاق می افتد، ما همین دوباره انجام دهد.”

German foreign minister Sigmar Gabriel

German foreign minister Sigmar Gabriel reminded Trump that ‘welcoming refugees fleeing war and oppression forms part of our duties’. عکس: کی Nietfeld/AP

tweeted زهاوی Nadhim MP حزب محافظه کار: “تا به حال تایید که سفارش به خودم و همسرم صدق می کند که ما هر دو را در عراق متولد شد. حتی اگر ما دو nat. ندارد من یک شهروند بریتانیا و افتخار برای استقبال به این کشور شده اند. غم انگیز به گوش کنید من را از ایالات متحده آمریکا بر کشور من تولد ممنوع.”

طوفان بیش از این ممنوعیت بازیگران سایه بیش از مه سفر واشنگتن که ابتدا شده بود به طور گسترده ای موفقیت تلقی است. اما تعداد فزاینده ای از نمایندگان حزب محافظه کار پیشرو در محکوم کردن سیاست های پیوست.

سارا وولستن رئیس کمیته انتخاب سلامت عوام گفت: تهمت باید به آدرس هر دو خانه مجلس از سالن وست در دولت خود را ببینید بعد از این سال، لحظه های تیز اصرار دارد که “کسانی که مایل به fawn بر او” پس در جای دیگر کار باید دعوت نمی شود. رهبر حزب محافظه کار اسکاتلند روت دیویدسون گفت: ممنوعیت “هر دو از اشتباه در خود و بسیار نگران کننده برای آینده” بود.

هایدی آلن، MP Cambridgeshire جنوب ضربه در توییتر در راه مه وضعیت به کار گرفته بود. “رهبری قوی ترس به کسی قدرتمند بودن به این معنی که آنها اشتباه. آن اخلاق است این کشور افتخار #theresa مه است. من اهمیتی نمی دهند چگونه خاص ارتباط است–برخی از خطوط فقط عبور نباید.”

Corbyn جرمی نیز مورد حمله بعد از ظهر برای عدم تهمت است اقدامات را محکوم کردند. “رئیس جمهور تهمت اجرایی علیه مهاجرین و مسلمانان باید شوک و ما همه appal. ترزا برای بریتانیا و ارزش های ما توسط علیه اقدامات او ایستاده اند باید ممکن است. آن در باید غمگین کشورمان است که او را به انتخاب.

“پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اقدامات شنیع و عدم ضعیف کننده آنها را محکوم آن است مهم تر از همیشه برای ما می گویند به پناهندگان دنبال محل ایمنی که آنها همیشه خوش آمدید در بریتانیا خواهد بود.”

آن را در شنبه شب پدید آمده که اصغر فرهادی است که نامزد بود در رده بهترین فیلم خارجی برای فروشنده ، کارگردان ایرانی می ترسید او قادر به شرکت در جوایز اسکار در ماه آینده. Trita پارسی رئيس شورای ملی ایرانیان آمریکا در صبح روز شنبه tweeted که فرهادی واقع ممنوع خواهد بود.

در شنبه شب، اعلام کرد ایران که این اقدامات متقابل در تلافی کنند. بدون مستقیم ایالات متحده نامگذاری، رئیس جمهور حسن روحاني در سیما گفت: “امروز ندارد زمان به راست دیوار بین سازمان ملل. آنها که دیوار برلین سال پیش افتاد فراموش کرده اند.”

منع موقت انتظار می رود به موضوع بی شمار چالش های حقوقی. اولین شنبه ناهار، وارد که وکیل به نمایندگی از دو پناهنده عراقی در فرودگاه JFK نیویورک برگزار استدلال می کنند که مشتریان خود را غیرقانونی بازداشت شده بود. آزادی های مدنی آمریکا اتحادیه همچنین در طرح دعوی در دادگاه درگیر است. انتظار می رود که دیگر اقدامات کلاس از طرف پناهندگان محروم شده واصل می شود.

وزیر خارجه آلمان، گابریل Sigmar و فرانسه نخست وزیر سابق ژان مارک Ayrault صدور بیانیه رئیس جمهور آمریکا که تعهدات بین المللی که “استقبال پناهندگان فرار از جنگ و ظلم و ستم بخشی از وظایف ما به شکل” معنای یادآوری.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو tweeted: “کسانی که شکنجه و ترور و جنگ فرار کانادایی ها، بدون در نظر گرفتن ایمان شما را خوش آمد. تنوع قدرت ما #WelcomeToCanada است.”

در ایالات متحده، ترسناک و incredulity میان گروه هایی که کار با پناهندگان و مهاجران وجود دارد. Thanu Yakupitiyage سخنگوی ائتلاف مهاجرت نیویورک آبزرور گفت: “این dehumanising است. من livid هستم. ظالمانه است. مردم در حالت شوک است.”

تحلیلگر سیاست مهاجرت دیوید Bier از موسسه Cato مرکز جهانی آزادی و رفاه، شرح داده شده سفارش تهمت را به عنوان “غیر قانونی” که آن را به هدف قرار دادن گروه مذهبی ظاهر شد. شورای روابط اسلامی آمریکایی گفت آن را چالش دادگاه روز دوشنبه موضوع ادعا که قوانین جدید ورود مسلمانان به خاطر ایمان خود هدف و بنابراین نقض قانون اساسی حق آزادی مذهب.

سابق وزیر خارجه بریتانیا در حال حاضر رئیس کمیته بین المللی نجات دیوید میلیبند گفت: تعلیق برنامه اسکان مجدد پناهندگان تصمیم “مضر و شتابزده”. “امریکا واقعی ارزش های اصلی آن باید باقی می ماند. آن چراغ امید باید باقی می ماند،”او گفت. وی افزود که روند بررسی شد قوی، در حال حاضر شامل غربالگری بیومتریک و تا ۳۶ ماه از تحقیقات پلیس و سازمان های ۱۵٫

نیویورک جدید بین المللی پناهنده کمک پروژه (IRAP) گفت ایالات متحده نمی خواهد بود قادر به رهبری با مثال در مسائل جهانی نگرانی های انسانی به معنای افراطی ۴۷۵ سفارش.

مهاجرین سوریه در اردن واگذار کردن تغییر سیاست. عمار Sawan, 40, که اولین گام خود را نسبت به ایالات متحده اسکان مجدد سه ماه پیش آغاز شد، گفت: “مثل یک پیچ از رعد و برق بود. همه امید ها و آرزو های ما از بین رفته است.” ، ابراهیم Mogra، رئیس انجمن مسلمان مسیحی مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل مسلمانان را به عنوان “غیرانسانی،” مشاهده گفت.

شما می توانید دو کوپر MP نوشت به مه گفت او امیدوار است نخست وزیر “آگاه از پیامدهای خطرناک و پیامدهای بشردوستانه ایالات متحده – کشور در دادن پناهگاه–گرفتن این تصمیم گیری ساخته شده” است.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *