خانه / اخبار مهدویت / كورس ویژگی اصلی دولت کریمه/وضع اقتصادی مردم جلاجل عصر ظهور

كورس ویژگی اصلی دولت کریمه/وضع اقتصادی مردم جلاجل عصر ظهور

[ad_1]
استاد مربوط به حوزه توسط اشاعت به مقصد شکوفایی اقتصادی جلاجل دولت کریمه ولايت عصر(عج) تبیین انجام بده: جلاجل این دولت فردی پیدا نمی شود که مستحق زکات باشد و فقیری پیدا نخواهد شد. هوايي و زمین برکاتشان را پاشيدن زمینیان می کنند و برکت الهی ثمار بشقاب ها كم قيمت می شود.

 

 

به مقصد شرح احوال  مسجد مقدس جمکران، دليل الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی، کارشناس مذهبی جلاجل جمهور زائران مسجد مقدس جمکران توسط اشاعت به مقصد اینکه جلاجل توقف ولايت زمان(علیه السلام) كره زمين داروي تقويتي می خواهیم که دولت کریمه در عوض ما تقديرشده کند، تقریر انجام بده: این تركيب جلاجل دعای واگشايي جلاجل اسم مورد ولايت زمان(علیه السلام) وارد به ذهن باریک که كورس ویژگی دارد؛ مسلمانان جلاجل این دولت عزیز و منافقین و شهر اهل نفاق جلاجل آن خوار می شوند.

 

اوی آدم كردن داد: كره زمين ویژگی های دولت کریمه این باریک که قله آن ولايت زمان(عجل الله تعالی فرجه) آرامش طلب دارند و کابینه حکومت کریمه نیز كره زمين افرادی صالح تشکیل می شود که خطایی ندارد و خالصانه جلاجل خدمتگزار حکومت مهدوی خواهد صفت بويناك.

 

استاد مربوط به حوزه علمیه برقراری ایمنی و منصفي سراسری را ویژگی افزونتر دولت کریمه معرفی انجام بده و گفت: جلاجل این دولت دین احیاء می شود و نادختر جلاجل مردم كره زمين بین می رود.

 

دکتر رفیعی تاکید انجام بده: پسفردا علیرغم ترقی علم مجهولات زیادی در عوض دانشمندان صور دارد و علم آدمي زاد بسیار ويدا باریک که جلاجل دولت کریمه سيني روایت يالغوز مردم افزایش پیدا می کند.

 

اوی توسط اشاعت به مقصد اینکه شکوفایی اقتصادی افزونتر ویژگی حکومت مهدوی باریک، تبیین انجام بده: جلاجل این دولت فردی پیدا نمی شود که مستحق زکات باشد و فقیری پیدا نخواهد شد. هوايي و زمین برکاتشان را پاشيدن زمینیان می کنند و برکت الهی ثمار بشقاب ها كم قيمت می شود.

اوی تنقیح سیستم قضایی را كره زمين افزونتر ویژگی های دولت کریمه مهدوی برشمرد و به يادماندني انجام بده: ولايت زمان (علیه السلام) و اعوان و انصارشان به مقصد عمق قضایا صفت مفتخر هستند و به مقصد درستی جلاجل بین مردم اتفاقات خواهند انجام بده

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *