خانه / خارجی / رسانه های انگلستان اغلب فعاليتی مسلمانان – با نتایج خطرناک | نسخه س Miqdaad

رسانه های انگلستان اغلب فعاليتی مسلمانان – با نتایج خطرناک | نسخه س Miqdaad

[ad_1]

“T خطا در اسپانیا: دزد مسلح فریاد الله اکبر باز آتش در سوپر مارکت” داستان اخبار روزانه بیان تازگی فریاد زد. این تیتر در فهرست طولانی داستان های غلط و نادرست به عنوان بخشی از کار من چالش misreporting از اسلام و مسلمانان در رسانه ها را شناسایی کرده اند است.

این داستان در اکسپرس در خورشید (در حال حاضر تصحیح شده است) و پست آنلاین را نیز تحت پوشش توسط ادعای بعدی آمد اطلاعات از پلیس – با وجود پلیس که فرد باسک سخن گفته بود و که نبود دادند روشن ساخت که تکمیل شد.

ارائه اطلاعات نادرست آشکار چنین حقایق عواقب واقعی است که انگیزه برای تلاش من است. از یک طرف آن tars درخشان و دقیق کار با بسیاری از روزنامه نگاران در سراسر کشور. هنوز به یاد اعتماد کنده نگاری نزدیک پایین شاخص صحت Ipsos موری – نگرانی جدی با توجه به اهمیت رسانه ها در به چالش کشیدن اقتدار در دموکراسی ما.

از سوی دیگر این افزایش خصومت علیه مسلمانان، نشان داده شده را از دانشگاه کمبریج و دانشگاه لستر منجر به. کمیسیون اروپا علیه نژاد پرستی و عدم تحمل حتی برای رسانه های بریتانیا به نام خط “برای جلوگیری از تداوم تعصب” و که “عاملين سوخت و پرکن-” “بی پروا” عواقب خطرناک در داده شد با سازمان ملل متحد حقوق بشر رئیس Zeid Ra’ad الاسلام حسین، که خواست بریتانیا به “مقابله با تلخیص نفرت سخنرانی”.

تعجب و در روشی مشابه به بسیاری از دیگر داستان های من را شناسایی کرده اند، این داستان جعلی ترور شده است مشترک هزاران بار، از جمله افراط گرایان و راست. در ابتدا، کار من برای اصلاح اشتباهات در بهترین حالت پراکنده بود. اما همانطور که ترس من بدتر است، من یک رویکرد سیستماتیک، متمرکز و تحلیلی که در آن من ارزیابی مقالات در تاریخ اسلام و مسلمانان است که در مقابل کد ویراستاران از عمل است که مقالات خود را به انتخاب شده را اتخاذ کرده اند.

به خیابان فلیت را بی اعتبار ساختن، به ندرت کند پاس هفته که در آن مقاله هنوز درست شده: اصلاحات متناوب ۱۳ پس از شکایت من در هفت هفته گذشته شده است. بیایید نه فراموش که این تکه های تبعیض آمیز مستثنی و نفرت سخنرانی علیه مسلمانان در نظر صفحات روزنامه ها تنظیم کننده فعلی (به رغم توصیه های خداوند Leveson) پوشانده شده است.

با توجه به اینکه من نمی تواند انگیزه بدون شواهد ویژگی، من مراقب باشید به انجام این کار. اما خود را حرفه ای وظیفه و تعهد به مطبوعات حسابرس نیز به بدنه جامعه سردبیران روزنامه باید به طور جدی در نظر گرفتن درایور را برای این misreporting چیست.

من گمان می کنم این ممکن است انعکاسی از سن فعلی ما که در آن ترافیک طعمه کلیک کنید یا وب هستند بیشتر ارزش در برخی از موسسات از پيوند محافظه کار روزنامه نگاری است. در حالی که برای برخی از misreporting ممکن است انعکاسی از عدم سواد مذهبی، که در بعضی از موارد ممکن است به علت تعصب ضد مسلمان نگران نباش.

ما به شدت نیاز به مراقبت بیشتری در گزارش از آخرین خبرها بهتر آموزش، تنوع بیشتر در موسسات و سواد دینی به وضوح در حال حاضر فاقد همراه با استفاده مداوم از اصطلاحات که به حساب عواقب آن برای جامعه ما طول می کشد. اینها برخی از مسائلی که من بزرگ شده با رسانه ملی ها یعنی مدیریت دادآوران و تیم حقوقی است که با من پس از شکایات مشغول بوده است.

در حالی که برخی از “تعامل” به نظر می رسد سخت آزمند [وبیشترباهدفدرتلاشبرایجلبرضایتمن،آنچهدرآنارزشدیگرانبسیارپذیرایایدههایبابحثهایسازندهبهعنوانچگونهبهحرکتبهجلوبودهاستاخیرا،بهعنوانمثال،مديرمسئولاصلاحکلتیمآنلاینبهعنوانمثالازآنچهکهبایدتغییردهیدبهاشتراکگذاشته

نظریه پردازان توطئه است غریب پیشنهاد کرد که انگیزه های من برای کنترل رسانه ها با هدف دفاعي، نقد اسلام و یا حتی معرفی توهین به مقدسات از طریق درب عقب هستند. چنین افراد و یا گروه موفق به ارائه پاره شواهد و حتی به دروغ آشکار به بالا و اظهارات آنها متوسل شده. یک مثال ادعا رگولاتور فشار پست آنلاین به هنگامی که آن را انجام بدون چنین چیزی و فقط دقت مورد نیاز و توجیه برای اسلام به عنوان راننده اسلام قتل ناموسی پشتیبانی کند مجبور است.

من حامی آزادی بیان و همچنین بحث های صریح و صادقانه در مورد مسائل چالش برانگیز. هنوز من با احتیاط کسانی که پشت این اصل مهم مبدل در امدن به منظور موقعیت ممتاز حمله اقلیت به دنبال هم. هیچ یک از ما می خواهم برای زندگی در دنیایی که در آن کودکان احساس است رسانه ها آنها را. همه من به دنبال مسئول است گزارش. که بیش از حد برای پرسیدن

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *