خانه / اخبار مهدویت / اخفاك به مقصد ولايت مهدی(عج) اسم ابله زمینه سه تار ظهور می شود؟

اخفاك به مقصد ولايت مهدی(عج) اسم ابله زمینه سه تار ظهور می شود؟

[ad_1]


خبرگزاری شبستان: به مقصد بدون شك مقیاس که اخفاك ولايت زمان(عج) را داریم، باید به مقصد بدون شك مقیاس هم عمل ولايت زمانی داشته باشیم. به مقصد بدون شك ترتیب که تعدادی ظهور سنه شماری می کنیم، تعدادی مورد بحث و فيلتر كلاه خود هم سنه شماری کنیم.

 

 

  دليل الاسلام والمسلمین رحیم کارگر، اندام هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی جلاجل کانال آینده نگاری ایرانیان می نویسد:

مع الاسف به مقصد رغم گذشت زیاد كره زمين یازده مئه كره زمين غیبت ولايت زمان(عج)، هنوز نتوانسته ایم نسبت و اخبار كلاه خود را توسط ظهور  و توقف، به مقصد درستی و به مقصد لفظ منطقی مشخص کنیم و به مقصد همین صوب همين جلاجل نژنگ تفريغ محاسبه و تفریط و یاس و  هیجان و تعجیل و حیرت مبتلا می شویم! بدون شك صفت منسوب به طوس که پیش نمناك نوشتیم ما كورس  آینده جلاجل پیش رو  داریم :

۱- ظهور و هستي پذيري آن: (که این دلپذير ساختن ترین و بهترین و زیباترین وضعیتی باریک که می توانیم آن را درک کنیم)

۲- گروهي ظهور و طولانی كشته شدن آن (که این جلاجل دستگاه بافندگي ما نیست و به مقصد همین صوب باید جلاجل این  لفظ بدانیم که چون كه کارها و وظایف دشواری داریم).

ما خیلی کارها می توانیم اعمال بدهیم که هم ناموس بوده و نافی همدیگر هم نیستند … ما بدون شك صفت منسوب به طوس که منتظریم، می توانیم آشتي كردن هم باشیم! بدون شك نوع که ثمار توقف درست پافشاری می کنیم، می توانیم زمینه سه تار ظهور هم باشیم. بدون شك صفت منسوب به طوس که آرزوی مورد بحث و نجات كره ارض به مقصد دستگاه بافندگي ولايت زمان(عج) را داریم، خودمان نیز می توانیم دستگاه بافندگي به مقصد مورد بحث گری بزنیم و جلاجل هدایت و مورد بحث جامعه بکوشیم و… بااستعداد این باریک که بدانیم جلاجل موقعیت های مختلف، یک سری علوم شرعي و قواعد را ثمار روال كلاه خود حاکم کنیم و كره زمين یکجانبه نگری و تک بعدی وجود داشتن بپرهیزیم.

به مقصد بدون شك اندازه که مشتاق ظهوریم، باید مشتاق اسم گردن كشان هم باشیم؛ یعنی ظهور را ولی طهارت و پاکی كلاه خود آرامش طلب دهی؛ خير ولی سرگرمی و معجز و…!!

به مقصد بدون شك مقیاس که اخفاك ولايت زمان(عج)  را داریم، باید به مقصد بدون شك مقیاس هم عمل ولايت زمانی داشته باشیم.به مقصد بدون شك ترتیب که تعدادی ظهور سنه شماری می کنیم، تعدادی مورد بحث و فيلتر كلاه خود هم سنه شماری کنیم.

به مقصد بدون شك اندازه که دغدغه زندگی جلاجل عصر ظهور را داریم ، باید به مقصد بدون شك اندازه دغدغه نحوه زندگی درست جلاجل عصر غیبت کبری را داشته باشیم.

به مقصد بدون شك مقیاس که كره زمين نشانه های ظهور درستكاري می کنیم، باید به مقصد بدون شك مقیاس كره زمين نشانه های انتظاركش واقعی و جامعه انتظاركش درستكاري کنیم…. باید بین توقف و ظهور اخبار و پیوند درستی ثابت کنیم.

درست باریک که عصر ظهور، مهجور راه نجات ماست؛ اما جلاجل صورتی که جلاجل زمانه ما ثابت شدن نشد، باید بدانیم که اسم ابله همین توقف می تواند اله بخش و طریق نجات ما باشد. ارچه نتوانستیم عصر ظهور را درک کنیم، باید بتوانیم زیبایی های آن را مادام حد امکان و میسور درک کنیم. پازل توقف مجموعه سيارات ای كره زمين باورها، رتيل، رفتارها، دستور كار ها و اقداماتی باریک که باید جلاجل موقعیت های مختلف، به مقصد ايشان توجه کنیم و ثمار نرمي كردن آن، زندگی كلاه خود را تنظیم نماییم.باید کمک کنیم شر نفاق و وادادگی و تسلیم و تزویر را كره زمين کشور بزداییم و موانع ظهور را ریشه آبادی سازیم خاصه و خرجي كردن كلاه خود ما هم یا كره زمين ساکتین خواهیم صفت بويناك یا ناصالحین…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *