خانه / خارجی / معترضان در نیویورک جمع ترس با رشد بیش از برنامه های مهاجرت تهمت است

معترضان در نیویورک جمع ترس با رشد بیش از برنامه های مهاجرت تهمت است

[ad_1]

هزاران نیویورکیها در شهر واشنگتن میدان پارک در چهارشنبه شب اعتراض مورد انتظار اجرای ممنوعیت مردم از چندین کشورها ورود ایالات متحده به جمع آوری.

سرودهای “هیچ ممنوعیت، بدون دیوار نیویورکیها برای همه” و “او را قفل کردن!” را رنگ از طریق جمعیت بسته بندی شده، تکان دادن نشانه است که “من تعهد به محافظت از نیویورک مهاجر” و “دفاع از مهاجران مسلمان”.

مارس فصل نیویورک شورای روابط آمریکایی اسلامی، برگزار شد و چند زبان از جمله سیاستمداران محلی و فعالان برجسته.

کنگره Nydia Velazquez به سلامتی با صدای بلند گفت “آقای رییس جمهور شما خواهد شد نه تقسیم ما،”. “شما نیویورک را تقسیم خواهد شد و شما از ایالات متحده آمریکا تقسیم خواهد شد.”

«ما اینجا می گویند نه به سیاست ترس و ما رد سیاست است که پشت ما در آن است که در حال حاضر بسیار رنج می برد به نوبه خود هستند.»

مایکل جاستین (@JstnMchl)

معترضین در واشنگتن میدان پارک تجمع علیه ممنوعیت مهاجرت مسلمانان مغلوب ساختن پیشی جستن است. pic.twitter.com/elEi9NQm5J

مدت کوتاهی پس از اخبار پدید آمده که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده برای ثبت دستور اجرایی است که تعلیق اسکان مجدد پناهندگان سوریه و توقف موقت ورود به کشور برای اتباع برخی کشورها در خاورمیانه و آفریقا از جمله سوریه و عراق و ایران ۲۵ ژانویه تا یدلایمخیرات ۲۰۱۷

این تظاهرات برگزار شد.

حرکت به طور گسترده ای به عنوان انجام تعهد قبلی مغلوب ساختن پیشی جستن در اجرای ممنوعیت مسلمانان وارد کشور می شد.

دستور اجرایی در انتظار می رود اواخر این هفته امضا می شود. ولی کپی پیش نویس از نظم میان وکلای مهاجرت گردش دست یافته است.

تهمت اجرایی مهاجرت و پناهندگان

پیش نویس قبل از آن را به امضاء رئیس جمهور که هنوز ممکن است اصلاح – است با عنوان “حفاظت از کشور را از حملات تروریستی توسط اتباع خارجی”. ممنوعیت ۱۲۰ روز پناهندگان در ایالات متحده و ممنوعیت نامعلوم اسکان مجدد پناهندگان سوریه بود که شامل. آن نیز که درپوش تعداد پناهندگان موقتا در ۲۰۱۷ به ۵۰,۰۰۰ – بیش از نیم سال قبل شکل ۱۱۷,۰۰۰٫ ایالات متحده به طور سنتی رهبر جهانی در اسکان پناهندگان و در طول تاریخ شده است، برنامه حمایت هر دو حزب دریافت کرده است و یک عنصر از سیاست خارجی آمریکا است. آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد تخمین می زند که در حال حاضر ۴٫۸۱ میلیون مهاجرین سوریه در کشورهای همسایه سوریه هستند.

با توجه به پیش نویس، ویزا به مردم از عراق لیبی سومالی سودان سوریه، یمن و ایران برای مدت ۳۰ روز آینده متوقف شود. کشورهایی که از O بخش عنوان دوم، بخش ۲۰۳ ۲۰۱۶ تلفیقی تخصیص قانون، که پس از حملات سان برناردینو، و پاریس به تصویب رسید و چشم پوشی ویزا برای شهروندان اتحادیه اروپا که اتباع دو کشور ذکر شده حذف انتخاب شدند.

منظور پیش نویس می گوید که ۶۰ روز پس از آن وارد شود، وزارت امنیت داخلی و وزارت امور خارجه لیست کشورهای موجود در ممنوعیت دائمی تر موضوع خواهد شد.

تهمت متعهد در دسامبر سال ۲۰۱۵ به همه مسلمانان از ورود به کشور ممنوع است. بعد این وعده اصلاح و عوض بارها و بارها برای “افراطی ۴۷۵” از مهاجران از برخی کشورها به نام.

“ممنوعیت خود ممنوع مسلمان است” گفت: عابد، ایوب مدیر حقوقی و سیاست از کمیته ضد تبعیض آمریکا عرب (ADC). “اگر شما نگاهی به کشور های آن به وضوح مسلمان ممنوع است.”

تهمت امضا دستور اجرایی چهارشنبه شروع ساخت و ساز بر روی دیوار های بحث برانگیز خود در مرز آمریکا و مکزیک. سفارش نیز شامل تعهد به فدرال بودجه از اصطلاح “پناهگاه شهرهای”، یک اصطلاح است که اشاره به شهرستانها که در آن مقامات محلی نه همکاری با درخواست های فدرال است که می تواند منجر به تبعید.

نیویورک نظر خود شهر پناهگاه و رهبران محلی از جمله شهردار بیل د Blasio بارها و بارها را متعهد به باقی می ماند که راه. شهر نیویورک councilwoman هلن Rosenthal تکرار تعهد که روز چهارشنبه: “ما آماده اجرای این شهر بدون یک دلار فدرال او به سلامتی با صدای بلند گفت:.

در نیویورک در واشنگتن میدان پارک مردم پارک با تلفن های همراه خود را روشن و دیگران شمع و بلندگو ایستاده در زیر طاق معروف مناجات و تشویق در حالی که swirled هلیکوپتر بالا برگزار شد.

“من هستم اینجا چرا که احساس می کنم مثل من مسئولیت دادن به جامعه من را بازگشت به خواهران و برادران مسلمان من” بالا مدرسه ارشد Hebah جمال گفت. “باید قادر به بخشی از جنبش علیه نفرت در برابر ترس و بمناسبت.”

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *