خانه / اخبار مهدویت / چرایی «کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا»

چرایی «کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا»

[ad_1]

 

 

به مقصد شرح احوال رديف نظامي مهدویت خبرگزاری شبستان، دليل الاسلام والمسلمین رحیم کارگر، اندام هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی جلاجل کانال تلگرامی «آینده نگاری ایرانیان» می نویسد:

 

جریان کربلا، جریانی جلاجل حلول كننده حرکت و مالامال زاري كنان و بهره مندشدن باریک و محصور جلاجل عاشورا و سرزمین نینوا نیست. ولايت حسین(ع) و نهضت شکوهمند او یکی زیاد نیست و هیچ هنگام ولادت تکرار نمی شود؛ اما مرام و پیام و تيرخور او همیشه باید تکرار شود؛ چون جریان پلید اموی و یزیدی همیشه جلاجل حلول كننده تکرار و ازدیاد باریک!

ولايت حسین(ع) می حالی که خاندان ها های جاهلی(خاندان ها امیه و خاندان ها سفیان و خاندان ها مروان و خاندان ها جرم بخش و ول گشتن زبیر و…) به مقصد راحتی ثمار گرده امت بهره كشي كردن شده بضع و به مقصد این زودی دستگاه بافندگي كره زمين كله دار دین و امت ثمار نخواهند شد!! او می حالی که جریان باطل و گمراه شدن جلاجل درافتادن تاریخ تکثیر و تکرار شده و توسط وسايل ها و شیو های مختلف و نوين، نيت ها و آمال پست و شیطانی كلاه خود را پیش خواهند سرما.

ولايت حسین(ع) و راه و مرام و منش او یکی باریک؛ اما یزید و شمر و حيات تازه يافتن شگون و ولد زیاد جلاجل هر مرحله اي از زمان ای به مقصد لباسی و شکلی جلاجل می آیند و برخودهموار كردن زمانی که مردم جاهل و دنیادوست و عافیت بستگاه و فسادپیشه هستند، ايشان هم همیشه خواهند صفت بويناك. ثمار این ازاصل دین الهی و راه حق و حقیقت همیشه جلاجل ريسك خواهد صفت بويناك و نیاز هست که قیام حسینی به مقصد شکل های مختلف آدم كردن یابد.

آن حاضربودن(ع) آینده ما و كره ارض را می دید و كره زمين تهدیدها و جسمی آگاه كردن صفت بويناك؛ به مقصد همین صوب طوری عمل نمود برخودهموار كردن اسم باشليق ها و مئه های متمادی، فروسو تاثیر قیام الهی ایشان آرامش طلب گرفته و جلاجل مواجه نزد تکثیر و تکرار یزیدیان و ولد زیادها و سفیانی ها و… دردسترس و پرطراوت باشیم و میدان را خالی نکنیم… باید همیشه مرام و منش و پیام او را جلاجل جامعه احیا کنیم.

ولايت حسین(ع) آگاهانه رفت برخودهموار كردن ما بصیرانه زندگی کنیم.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *