خانه / اخبار مهدویت / به چه طريق یاور امامی باشیم که هنوز ظهور نکرده باریک؟!

به چه طريق یاور امامی باشیم که هنوز ظهور نکرده باریک؟!

[ad_1]

 

 هر کس به مقصد فکر و مرام و مکتبی عقیده و باور داشته باشد، آن را درست و حق بشناسد، باید جلاجل راه ترویج و تبلیغ آن بکوشد و هرچه زیادتر بيگانگان را واصل آن مرام و معتقد به مقصد آن فکر و عقیده کند. کافران و فاسقان و بی دینان  ازدیرباز سعی می کردند دیگران را به مقصد کفر و فسق و بی دینی بکشانند. جلاجل مقابل پیامبران و امامان و صالحان و مصلحان می کوشیدند دیگران را كره زمين بی دینی و كژي نجات داده به مقصد ایمان و پاکی و راه حق فراخواني کنند.

 

عقیده  به مقصد صور ولايت زمان (ع) و توقف انرژي يافتن یک آشتي كردن جهانی و اعتراض به مقصد لهيدگي و جور حاکم ثمار زمان و ایستادگی جلاجل مقابل امواج بی دینی و ترویج گناه، كره زمين يكباره این اعتقادها باریک. گوش به زنگ راستین، باید «فرهنگ توقف» را ترویج و تبلیغ کند و بی خبران كره زمين این وادی را به مقصد باطني این دایره نورانی واصل سازد و منيه مهدی علیه السلام و توقف ظهور را جلاجل قلب ها شيوا کند.

 

به مقصد سست ایمان ها جلاجل این باروح، باید حمایت رساند که ایمانشان تقویت شود؛ به مقصد گرفتاران ظن درزمينه مهدویت باید کمک انجام بده مادام سوالات و شبهاتشان جواب داده شود. به مقصد آنان که گرد هم آمدن كره زمين وادی مهر به مقصد ولايت زمان(عج) و دعای اسم اسب و ندبه و نیمه شعبان و زیارت خاندان ها یاسین و… هستند، باید جلوه ها و گيرايي های این وادی را داغ جا داد مادام جذب شوند.

 

کتاب ها و جزوات عالی، غنی، سيركننده و حقوقدان کننده درزمينه ولايت زمان (عج) و توقف گشاينده و حکومت جهانی مهدوی و درافتادن حيات تازه يافتن ولايت عصر(عج) و عنایات خاص او به مقصد شیعه و … را باید منتشر انجام بده؛ به مقصد نوجوانان و جوانان جلاجل مساحت گيري گسترده توسط برگزاری مسابقات و پژوهش ها جلاجل این باروح آموزش داد، مادام كنگاش «مهدی باوری» و منيه توقف فراگیر شود.

 

به مقصد آنان که كلاه خود را گوش به زنگ ولايت زمان (ع) می دانند و فرد به مقصد قرائت دعای ندبه یا رفتن به مقصد مسجد جمکران مكفي می کنند، باید پیام توقف و پس ازآن عملی این عقیده و مسوليت محضر جلاجل دستور كار های عملی تعمیر مضارع و زمینه سازی در عوض عصر محضر را رساند مادام توسط «تکلیف عصر غیبت» آشنا باشند.

 

به مقصد آنان که مهر و اخفاك ولايت زمان علیه السلام را دارند و دوستدار دیدن رخصت آن حاضربودن(عج) بضع، ولی كره زمين مبانی دینی و تکالیف شرعی و پای بندی به مقصد حلال و تحريم شده مسافر دارند، باید آموخت که اخفاك واقعی، عشيق را به مقصد همراهی و همرنگی می کشد و مشتاق دیدار، باید توسط پرواپيشگي و شهر ترک گناه، زمینه این دیدار را مهيا کند چون توسط اشاره با گوشه چشم آلوده نمی توان به مقصد آن زيبنده نورانی و شهرستان نگاه انجام بده.

 

یک مسلمان بودن گوش به زنگ، همچنان که جلاجل تب و صفت براق ولايت زمان(عج) و ورا رسیدن دوران ظهورش می سوزد، باید این تب و صفت براق را به مقصد دیگران هم صفت انتقام جو کند، تکثیر نیرو کند، به مقصد تربیت «نسل گوش به زنگ» بپردازد، بیزاری كره زمين ايذا و لهيدگي و اخفاك به مقصد منصفي و منصفت را جلاجل باطني روح ها برافروزد، و كره زمين اینکه دیگران محبوس گناه و لهيدگي و دوری دمساز شدن كره زمين احکام پروردن و بیگانه كشته شدن توسط فرهنگ شهر اهل بیت بضع، غصه دار شود و بسوزد و جلاجل نجات آنان بکوشد.

 

دیگران در عوض جذب بيگانگان به مقصد گناه و بی آكروبات و باری و بی اعتقادی به مقصد مکتب و دین مبارزه می کنند، زروسيم مصرف می کنند، دستور كار  و نیرو دارند، نقشه های کوتاه اختصاصی و طويل اختصاصی دارند، كره زمين گيرايي های هنری و كره زمين تکنولوژی دوال و كره زمين رسانه های ارتباطی و كره زمين جدیدترین فناوری اثرگذار ثنايا می گیرند. توقف می رود دلسوزان و خداباوران و مهدی یاوران و معتقدان به مقصد فرهنگ توقف هم، به مقصد بدون شك اندازه بلکه زیادتر، جلاجل خنثی سازی تبلیغات جدا شدن آنان و فراخواني به مقصد این قيمت های الهی کوشا باشند و هزینه کنند و دستور كار و اقدام هماهنگ داشته باشند و نگویند که پروردن خوش خدمتي كردن تعمیر کند! یا نگویند: پروردن کند آن آشتي كردن جهانی بیاید و كره ارض را رابطه مخفيانه دهد. پشت بام مسولیت ما چیست؟

 

به چه طريق می توانیم جلاجل این عصر یاور ولايت زمانی باشیم که هنوز ظهور نکرده باریک؟ مگراين كه توسط ترویج دین و مبارزه توسط مضارع و تربیت نسلی مومن و معتقد؟

 

ترویج و تبلیغ فرهنگ توقف، یک یاز راه های حمایت دین جلاجل این عصر غربت دین باریک و دعوتگر وجود داشتن به مقصد صیانت حق و مبارزه توسط باطل و شهر اندیشه های غلط و باورهای انحرافی حرکت جلاجل به هدف نخوردن ولايت زمان(عج) باریک. حاضربودن(عج) جلاجل نامه ای جرم بخش به مقصد «ابراهیم پي مهزیار» فرمودند: «فرزندم! امیدوارم در یکی كره زمين کسانی باشی که داروي تقويتي او را در عوض گشايش حق و نابودی باطل و رسا آوه وزیر ها دین و سربه زير وزیر ها ضلالت و گمراهی دردسترس ساخته باریک. (غیبت طوسی، ص ۳۶۱)

 

این جرم بخش داغ جا می دهد که جلاجل عصر غیبت هر شیعه آگاه كردن باید جلاجل این مسیر اقدام و عمل داشته باشد و تفکر دینی و شهر اندیشه مهدوی را سرايت دهد و تبلیغ کند.

    

*برگرفته كره زمين «زندگی مهدوی(اخلاق و اوصاف منتظران)» نوشته دليل الاسلام مكرم محدثی

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *