خانه / خارجی / ۱۰۰٫۰۰۰ دلار برای استرالیا روز مبارزات انتخاباتی جدید با دختران مانتو

۱۰۰٫۰۰۰ دلار برای استرالیا روز مبارزات انتخاباتی جدید با دختران مانتو

[ad_1]

را افزایش می دهد crowdfunding یابی مبارزان ضد نژاد پرستی را نام برای بازگشت بیلبورد روز استراليا در ملبورن است که پس از شرکت گفته گرفته شده بیش از گنجاندن عکس نمایش دو دختر جوان مسلمان شدند.

شامل بیلبورد که آگهی جشنواره RACV با حمایت پادشاهان دامنه باغ نورد عکس: یکی نشان داد دو دختر جوان پوشیدن مانتو و نگه داشتن پرچم های استرالیا.

عکس در مراسم سال گذشته روز استرالیا در Docklands گرفته شده بود اما یک عکس از آن را در بیلبورد به صفحه فیس بوک سمت راست نوشته شده بود گروه متحد وطن پرستان جلو، جرقه صدها متعصب نظرات و شکایات.

پس از تهدید دریافت کرده بودند، بیلبورد شرکت رسانه ها در فضای باز است که در آن، با توجه به ویکتوریا وزیر امور چند فرهنگی رابین اسکات میزبانی حذف شد.

“در سری شکایات، که بعضی از آنها بودند از طبیعت توهین آمیز و تهدید که به سازمان QMS که بیلبورد قرار داده تا ساخته شد وجود دارد” اسکات گفت.

سخنگوی QMS شرکت را نمی شود هر گونه نظر در رابطه با تهدیدات که “ممکن است یا نه ساخته شده اند ممکن است” گفت. سخنگوی ارجاع سوال به اسکات و به اظهار نظر در مورد اینکه تهدیدات ادعایی را بود شده بررسی شده یا قبل از تصمیم به حذف بیلبورد بود به پلیس مراجعه.

اسکات بود پاسخ به درخواست برای نظر و پلیس ویکتوریا گفت قادر به نظر دلايل بود.

A billboard advertising Australia Day.

The digital Australia Day ad which featured rolling images of people from various cultural backgrounds, including a picture of two Muslim girls in front of the Australian flag.

روز چهارشنبه به مبارزه crowdfunding یابی لبه کمپین تبلیغاتی عکس دختران به تجدید چاپ در پوستر و در مبارزات انتخاباتی شود. در ساعت هفت کمپین هدف اولیه ۵۰٫۰۰۰ خود مطرح و آن را به هزار دلار به صندوق “بیلبوردهای متعدد در سراسر استرالیا” افزایش.

“مردم سازمانده مبارزه Dee Madigan tweeted اواخر چهارشنبه شب به عنوان کمک های متعدد در هر دقیقه هستند شگفت انگیز،” ادامه داد: قبل از هدف افزایش ۱۰۰٫۰۰۰ دلار رسیده بود و پیشی ساعت ۱۲ پس از کمپین راه اندازی شد.

Madigan دی (@deemadigan)

گه مقدس ما آن را انجام داد. استرالیایی شایسته و تحمل و سخاوتمندانه است! pic.twitter.com/ZG7itobj5P

۱۸ ژانویه تا یدلایمخیرات ۲۰۱۷

هر پول مانده به پناهندگی پناهجو مرکز منابع اهدا خواهد شد.

“همان گروه است که شکایت ‘جذب مسلمانان نمی’ شکایت مورد عکس مسلمانان استرالیا استرالیا روز,” گفت: این صندوق صفحه. “با توجه به فشار این پوستر حذف شد.”

دختران در عکس و خانواده آنها به خوبی آگاه از حادثه و furore آن را برانگیخت، وکیل و انجمن مدافع حقوق، مریم Veiszadeh، نگهبان استرالیا گفته شد.

Veiszadeh گفت: همه چیز آمد به عنوان “شوک و تعجب” به خانواده، غافل بودند عکس ۱۲ ماهه در بیلبورد تا این هفته بود.

گفت که خانواده مورد تاثیر پاسخ از گروه های راست بود داشتن در دختران که به اندازه کافی برای درک آنچه اتفاق می افتد، اما توسط پیامهای حمایت از مردم از دلگرمی شد بودند نگران شد.

“آنها rathered این هرگز اتفاق خواهد داشت؟ بله. اما حالا این cognisant از این واقعیت آنها تصاویر در حال حاضر وجود دارد خارج است و آنها را که کنترل هر ندارد. ”

گفت خانواده حمایت کمپین به تصویر دختران به بیلبورد بازگشت یا در مبارزات دیگر شامل Veiszadeh.

“از دیدگاه من به من توضیح داد که ما می تواند این تصاویر را با چیزی مثبت مرتبط و دختران زمان در کانون توجه رسانه ها را همراه با هزاران سخن گفتن در مقابل اسلام هراسی، جمع آوری در اطراف آنها را به ایستادن در حمایت و همبستگی،” او گفت.

A گروه فعال جامعه محلی کیسی علیه نژادپرستی راه اندازی طومار خواستار بیلبورد به بازگردانده می شود و بیش از ۴۵۰۰ امضا جمع آوری شده توسط بعد از ظهر چهارشنبه بود.

سخنگوی این گروه گفت: “ما را اجازه نمی دهد rightwing افراطیون به تنظیم تن و چه چیزی است و نه استرالیا، تعریف”. “افرادی که ترس از لبخند بر لب دختران کوچک نیاز به نگاهی جدی در خود. Cranbourne حومه بسیار متنوع در کشور چند فرهنگی است.”

بسیاری از پاسخ به پست فیس بوک متحد پاتریوت جبهه پیشنهاد گنجاندن دو دختر عکس تصویر فرهنگ استرالیا نبود.

آنها همچنین شامل اتهامات مختلف و دختران جوان بودند “دشمن”، ادعای بی اساس که روز Anzac commemorations در کوه های آبی هایی لغو شده و پیشنهاد روز استرالیا یک رویداد شبیه رعایت اسلامی رمضان بود.

برخی تهدید به جلو نشانه پایین خود را اگر آن را در دولت خود را با وجود آن تبلیغات رویداد ملبورن محلی دیده می شد.

اکثریت قریب به اتفاق ظاهرا غافل پاسخ دادند که در تصویر یکی از چند که از طریق نورد در بیلبورد بود.

وزیر امور چند فرهنگی روز سه شنبه گفت ناامید کننده برای دیدن یک اقلیت کوچک حمله به مردم عشق خود را از کشور بود. “هر کسی که می داند این پیروزی نیاز به بازآموزی در معنای واقعی استرالیا روز،” اسکات گفت.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *